Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Před lety dlouho válel za prostějovské eskáčko, dokonce nastupoval i v první lize za Sigmu Olomouc. Teď Michal Spáčil (na snímku) se čtyřmi křížky na krku pozvedává hru fotbalistů Plumlova, společně s útočným parťákem Adamem Hladkým režírovali sobotní výhru 3:2 v Určicích. Muž duelu přispěl asistencí na vedoucí trefu i proměněnou penaltou při vítězném zásahu.

* Z vaší strany povedené střetnutí, co říkáte?
„Určitě jo. Byli jsme na jaře zatím v krizi, všechny čtyři zápasy prohráli a navíc dostávali hodně gólů. Hlavně poslední utkání s Kojetínem bylo špatné, nehráli jsme týmově. Dneska to bylo naopak poctivě odmakané, nenechali jsme se rozhodit ani zbytečným vyrovnáním po sérii našich chyb, ani mými třemi zahozenými šancemi do přestávky. Hned po ní jsme získali vedení zase a výsledek už si pohlídali, přestože zvýšení na 3:1 za chvíli následovalo snížení soupeře, před čímž jsem kluky varoval.“
* Celkově však dobrý výkon a zasloužené vítězství, ne?
„Tentokrát ano. Konečně jsme pořádně zabrali, protože minulé zápasy byly špatné, bez bojovnosti i sebevědomí, nehrálo se týmově. Tentokrát odvedl celý mančaft velice dobrý a kolektivní výkon, za vítězstvím jsme šli o něco víc než domácí.“
* Může tento dílčí úspěch znamenat zlom v dosud utrápené jarní části?
„Snad jo. Podzim nám vyšel výborně, díky poctivým výkonům jsme nasbírali pětadvacet bodů a drželi se nahoře v tabulce. Taky zimní příprava nám vyšla dobře, i když jsme v přátelácích nenastupovali proti nijak silným soupeřům. Potom však přišlo na úvod jara nezvládnuté derby v Čechovicích a už jsme se vezli. Teď věřím, že se to může otočit. Po dnešku bychom si měli víc věřit, navázat na kvalitní týmovou hru dalšími poctivými výkony a porazit jak Lipník doma, tak potom Slavonín venku. Taková vítězná šňůra nás může vrátit zpátky do pohody, klidně pak můžeme znovu bojovat o nějaké třetí čtvrté místo v soutěži.“

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments