Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.9.2019
svátek slaví Jolana,
zítra Ludmila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Téměř sedmadvacet minut strávil na palubovce v posledním semifinálovém střetnutí proti Nymburku Adam Goga (na snímku). Podobnou porci ve vyřazovací části soutěže ještě v kariéře nedostal. A ve hře určitě nezklamal. „I přes porážku to byla skvělá zkušenost,“ uvedl mladý rozehrávač BK Olomoucko. Nyní už ale myslí na jediné - urvat Svitavám bronz!

* V posledním utkání jste už na Nymburk nestačili. Chyběla vám větší víra, nebo už scházely i fyzické síly?
„Před zápasem jsme se v šatně říkali, že máme určitě větší motivaci než Nymburk. Aspoň jedno vítězství jsme si za průběh celého semifinále určitě zasloužili. Na hřišti se to ale bohužel neprojevilo.“
* Tušil jste už během první čtvrtiny, že hrajete poslední zápas série?
„Za tři minuty měl soupeř pět útočných doskoků a zápas pak pokračoval, jak začal. Nymburk se rozjel a už nešel zastavit.“
* Od třetí čtvrtiny jste hráli v „prostějovské" sestavě mladých odchovanců. Co jste říkal takovému složení týmu?
„Pro nás dobrý, že jsme mohli získat nějaké minuty v takovém zápase. To se často v play-off a navíc v semifinále nestává. Bylo to dáno i tím, aby si zkušení a obvykle hodně využívaní hráči mohli trošku odpočinout před sérií o třetí místo. Bylo to za rozhodnutého stavu, přesto to byla velká zkušenost.“
* V sérii o bronz vyzvete svitavské Tury. Věříte, že získáte medaili?
„Nevím jak ostatní, ale osobně si věřím. Ale myslím si, že stejně je na tom zbytek týmu. Tu medaili chceme!“

Total Comments

 • Národní dum
 • Hanácké Slavnosti
 • Prohlídky Plumlov
 • Bonsaj
 • Box
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments