Dobré poledne, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Do sestavy BK Olomoucko přišel Petr Bohačík (na snímku) na hostování až na začátku dubna, přesto výrazně přispěl k zisku medaile. V play-off v sedmi zápasech z deseti dosáhl na dvouciferný počet bodů a získal čtyřiapadesát doskoků. „Bylo to opravdu příjemné. Rád jsem byl součástí tohoto týmu,“ ohlédl se na necelými dvěma měsíci Bohačík.


* Jak hodnotíte své působení v týmu Olomoucka?
„Myslím, že spolupráce byla prospěšná pro obě strany. Talentu má Olomoucko hodně, možná mu trošku chyběla zarputilost, což je moje parketa. Jsem na hrubou práci, proto jsem přišel. Zabojovat pod košem, získat doskok. To jsem splnil.“
* Současně jste byl obvykle bodově úspěšný. To byl bonus navíc?
„Dá se to tak říci. Pomohli mi k tomu spoluhráči. Jsou tak šikovní, že mě uměli najít v ideálním okamžiku. Stačilo hodit míč do koše, většinou šlo o snadné body po skvělém uvolnění.“
* Základní část a nadstavbu jste strávil v Ostravě, které se nedařilo. Nakonec máte medaili. Co tomu říkáte?
„Je to trošku pohádka. Během sezóny by mě něco takového ani nenapadlo. Ale když možnost hostování přišla, neváhal jsem. Byla to výzva a šance zahrát si play-off. Ještě jednou musím poděkovat Ostravě, že mi to umožnila.“
* Takže nelitujete, že jste si o dva měsíce prodloužil sezónu?
„Stejně bych se dva měsíce neválel. (pousměje se) Jako starší hráč už se potřebuji udržovat. Nemůžu nic nedělat, tělu bych tím neprospěl. Nějak bych trénoval. A nejlepší trénink je hrát pět na pět. A tady to bylo navíc v zápasech. Nelituji, naopak. Užil jsem si to.“

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-