Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 V jasnou záležitost se proměnil sobotní souboj prostějovské Hané s Němčicemi nad Hanou. Zejména se o to zasloužila rychlonožka domácích Patrik Gábor (na snímku). Ten celý zápas odehrál ve vysoké rychlosti a s obrovskou touhou po gólech. Což se mu, společně s kombinačními schopnostmi spoluhráčů, podařilo. Postupně si připsal hned pět branek a po zápase měl tak pochopitelně úsměv od ucha k uchu. Ještě to přitom nejsou ani dva týdny, co dal v jiném zápase hattrick.* Dnes pět vstřelených branek. Dal jste už někdy tolik gólů během jediného zápasu?
„Už se mi to podařilo třeba v okresním přeboru proti Olšanům. V této soutěži jsem to zvládl poprvé.“
* Zápas skončil vaší jasnou výhrou. Měl přesto z vašeho pohledu soupeř nějaké kvality, kterými vás během utkání trápil?
„Měli dobrého středního záložníka. Tomu se dařilo. A celkem slušný útok. Vzadu ale byl soupeř marný. Soupeř hrál s dorostenci, těžko říct, jestli to s tím souviselo. Je ale pravda, že měl své kvality, úplně jednoduché, jak by se mohlo zdát, to nebylo.“
* Jak hodnotíte spolupráci s parťákem v útoku Tomášem Cibulcem?
„Velice dobře. Je to veterán, dokáže si proti soupeři podržet všechny balóny. Na dva nebo tři góly mi přihrál. Na to, kolik mu je, tak hraje skvěle.“ (úsměv)
* Tímto utkáním jste si pravděpodobně zachránili I.B třídu i pro další sezónu. Spokojenost?
„Záchrana... Máme před sebou ještě dva zápasy. Soutěž chceme samozřejmě udržet a v budoucnu třeba i postoupit výš, když to půjde. Náš tým má kvalitu a daří se nám, tak to můžeme zvládnout.“
* Na závěr zpátky k vašim gólům. V utkání jste jich dal pět, která vás nejvíce potěšila?
„Asi ta poslední. Chtěl jsem nahrát Tomášovi (Cibulcovi) na druhou tyč, ale soupeřův hráč to srazil do tyčky. Míč se odrazil ke mně a podařilo se mi to trefit.“


Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-