Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V listopadu oslaví své kulaté čtyřicáté narozeniny. Tak se rozhodl zorganizovat zápas legend prostějovského a olomouckého fotbalu. Akce se mu vydařila, jen mohla přilákat více diváků. Přesto byl Jindřich Skácel po zápase, který odehrál na hrotu útoku, velice spokojený a rád, že se akce vydařila. Jeho tým nakonec porazil Sigmu 6:3, ale po zápase slavili všichni.


*Jak jste si dnešní zápas užil?
„Bylo to naprosto úžasné. Sešli se tady všichni moji známí, rodiče, přijeli si s námi navíc zahrát super kluci ze Sigmy, za což jim moc děkuju. Mám z toho opravdu skvělý pocit.“
*Byla nějaká speciální příprava na tento zápas?
„Ne, ne, nebylo vůbec nic, byli tady kluci, se kterými jsme se dopředu poskládali. Hlavně aby to mělo hlavu a patu. Myslím si, že výsledek 6:3 tomu i odpovídá. Ale ačkoliv soupeř prohrál, tak to bylo vyrovnané utkání, klobouk dolů před staršími hráči.“
*Nemrzí vás trošku ty dvě šance, co jste tam měl?
„Já jsem vždycky říkal, že jsem gólman a nosič vody. (smích) Ukázalo se, že se mám ještě co učit i tady od těch padesátníků a starších borců. Ne, nemrzí mě to vůbec, hrozně jsem si to užil a bylo to super.“
*Celkově tedy panuje velká spokojenost?
„Jo, jo. Je to vynikající. Všichni to zvládli ve zdraví a byli spokojeni. Teď si dáme řízky a pivko, což k tomu patří. Řekneme si nějaké historky z minulosti a já se na to velmi těším. Děkuju všem, co přišli.“


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments