Dobré poledne, dnes je pondělí 21.10.2019
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Brodek dokázal ovládnout páteční skupinu A, takže jsme po zápase vyzpovídali jednoho z hlavních aktérů úspěšné jízdy základní skupinou Jakuba Chvojku. Rozhovor se uskutečnil ještě před sobotními zápasy, v nichž se nakonec Brodek neprobojoval do semifinále. Přesto však na turnaji patřil k nejúspěšnějším týmům Prostějovska.

*Přijeli jste v pátek s cílem vytvořit si dobrou pozici?
„Ano, letos se v Brodku sešel po dlouhé době kvalitní tým, takže nějaké cíle máme. Dneska jsme je dokázali potvrdit. Už ten první zápas proti jednomu z nejlepších na turnaji, kde jsme uhráli remízu a asi měli i na víc, nám vlil krev do žil. Věřím, že můžeme něco uhrát.“
*Jaké budou zítřejší cíle?
„Prvním cílem je rozhodně postup ze skupiny. Potom se může stát cokoliv, ale získat nějaký pohár by bylo super.“
*Co říkáte celkově na týmy, které se dnes představily?
„Vím, že týmů je zde zase méně, než bylo. Abych se přiznal, zaznamenal jsem jich jen pár. Ale viděl jsem zajímavé týmy, a to jádro tam zůstává kvalitní. Bude to pro diváky zajímavé. I třeba AC Roma postavila dva kvalitní celky, s jedním z nich se dokonce potkáme ve skupině zítra dopoledne.“
*Bude nějaká příprava na zítra nebo to proběhne v klidném tempu?
„No, v Krumsíně se rozhodně něco chystá. (smích) Co jsem slyšel, tak v našem týmu se rozdělili do dvou skupin a budou se obě plně připravovat, doufám tedy, že to takto bude. Hlavně aby se moc neopili.“ (smích)

Total Comments

  • Dyne
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments