Dobrý večer, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Brodek dokázal ovládnout páteční skupinu A, takže jsme po zápase vyzpovídali jednoho z hlavních aktérů úspěšné jízdy základní skupinou Jakuba Chvojku. Rozhovor se uskutečnil ještě před sobotními zápasy, v nichž se nakonec Brodek neprobojoval do semifinále. Přesto však na turnaji patřil k nejúspěšnějším týmům Prostějovska.

*Přijeli jste v pátek s cílem vytvořit si dobrou pozici?
„Ano, letos se v Brodku sešel po dlouhé době kvalitní tým, takže nějaké cíle máme. Dneska jsme je dokázali potvrdit. Už ten první zápas proti jednomu z nejlepších na turnaji, kde jsme uhráli remízu a asi měli i na víc, nám vlil krev do žil. Věřím, že můžeme něco uhrát.“
*Jaké budou zítřejší cíle?
„Prvním cílem je rozhodně postup ze skupiny. Potom se může stát cokoliv, ale získat nějaký pohár by bylo super.“
*Co říkáte celkově na týmy, které se dnes představily?
„Vím, že týmů je zde zase méně, než bylo. Abych se přiznal, zaznamenal jsem jich jen pár. Ale viděl jsem zajímavé týmy, a to jádro tam zůstává kvalitní. Bude to pro diváky zajímavé. I třeba AC Roma postavila dva kvalitní celky, s jedním z nich se dokonce potkáme ve skupině zítra dopoledne.“
*Bude nějaká příprava na zítra nebo to proběhne v klidném tempu?
„No, v Krumsíně se rozhodně něco chystá. (smích) Co jsem slyšel, tak v našem týmu se rozdělili do dvou skupin a budou se obě plně připravovat, doufám tedy, že to takto bude. Hlavně aby se moc neopili.“ (smích)

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments