Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Brodek dokázal ovládnout páteční skupinu A, takže jsme po zápase vyzpovídali jednoho z hlavních aktérů úspěšné jízdy základní skupinou Jakuba Chvojku. Rozhovor se uskutečnil ještě před sobotními zápasy, v nichž se nakonec Brodek neprobojoval do semifinále. Přesto však na turnaji patřil k nejúspěšnějším týmům Prostějovska.

*Přijeli jste v pátek s cílem vytvořit si dobrou pozici?
„Ano, letos se v Brodku sešel po dlouhé době kvalitní tým, takže nějaké cíle máme. Dneska jsme je dokázali potvrdit. Už ten první zápas proti jednomu z nejlepších na turnaji, kde jsme uhráli remízu a asi měli i na víc, nám vlil krev do žil. Věřím, že můžeme něco uhrát.“
*Jaké budou zítřejší cíle?
„Prvním cílem je rozhodně postup ze skupiny. Potom se může stát cokoliv, ale získat nějaký pohár by bylo super.“
*Co říkáte celkově na týmy, které se dnes představily?
„Vím, že týmů je zde zase méně, než bylo. Abych se přiznal, zaznamenal jsem jich jen pár. Ale viděl jsem zajímavé týmy, a to jádro tam zůstává kvalitní. Bude to pro diváky zajímavé. I třeba AC Roma postavila dva kvalitní celky, s jedním z nich se dokonce potkáme ve skupině zítra dopoledne.“
*Bude nějaká příprava na zítra nebo to proběhne v klidném tempu?
„No, v Krumsíně se rozhodně něco chystá. (smích) Co jsem slyšel, tak v našem týmu se rozdělili do dvou skupin a budou se obě plně připravovat, doufám tedy, že to takto bude. Hlavně aby se moc neopili.“ (smích)

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments