Příjemnou noc, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Spokojenost i zklamání. Že tyto dvě emoce nejdou dohromady? Naopak, v Konici by o tom mohli vyprávět. Fotbalisté nastupující v 1. A třídě totiž sice ovládli jarní část soutěže, ta podzimní ale tak slavná nebyla. A i kvůli tomu skončili až na druhém místě, prvním nepostupovém. Nyní už se Konice chystá připravit na další sezónu. A cíl je podle trenéra Petra Ullmanna jasný: prolomit stříbrné prokletí a konečně se zpět posunout do Krajského přeboru.

* Jak byste zpětně porovnal podzimní a jarní část ligy?
„Je to vidět na první pohled. Podzim nám zcela nevyšel, na začátku jsme ztratili body. Po podzimu jsme proto byli čtvrtí se sedmibodovu ztrátou na druhý a třetí tým. Závěr podzimu už ale byl dobrý, jenže předtím jsme ztratili s Bohuňovicemi i Bohdíkovem, nedařilo se nám s Chválkovicemi. Pak ale přišlo jaro, kdy jsme vyhráli 12 zápasů. Tam byl vidět velký progres, zejména díky zimní přípravě. Příkladem může být skóre v jarní části: 40:8.“
* Čím si ospalý vstup do ročníku vysvětlujete?
„Hlavně byl horší vinou dovolených, nebyli jsme kompletní. Pořád se to u nás střídalo. Až v pátém nebo šestém kole si sestava sedla. I teď je na přípravu málo času. Dnes s ní začínáme a 3. srpna už hrajeme. I teď tedy čekám, že se kluci budou hodně střídat, ale neměla by to být taková divočina.“
* Přes skvělé konečné umístění a herní projev, je něco, na čem je potřeba zapracovat?
„Určitě je pořád co zlepšovat. Některé zápasy nebyly herně podle představ. Velkým kladem u nás byla fyzická připravenost, soupeři často ve druhém poločase odpadávali, my ne. Na trénincích se ale budeme zaměřovat hlavně na práci s míčem a herní činnosti. Možná dojde k úpravě systému, navíc musíme zapracovat nové hráče.“
* Na závěr by mě zajímalo, jací soupeři podle vás budou v další sezóně nejnebezpečnější?
„Byli jsme přeřazeni do skupiny „B“. Nevíme tak úplně co očekávat, kromě toho, že nově budeme hrát řadu derby. Myslím si, že Lipník bude hrát vysoko, stejně tak budou Bělotín či Čechovice těžkými soupeři. Právě Lipník máme hned na úvod a bude to pro mě velmi specifické utkání. Byl jsem tam totiž na vojně a s tamním klubem jsme postoupili do divize. Někteří lidé jsou tam doteď, stadion dobře znám. Takže už se tam těším.“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-