Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Spokojenost i zklamání. Že tyto dvě emoce nejdou dohromady? Naopak, v Konici by o tom mohli vyprávět. Fotbalisté nastupující v 1. A třídě totiž sice ovládli jarní část soutěže, ta podzimní ale tak slavná nebyla. A i kvůli tomu skončili až na druhém místě, prvním nepostupovém. Nyní už se Konice chystá připravit na další sezónu. A cíl je podle trenéra Petra Ullmanna jasný: prolomit stříbrné prokletí a konečně se zpět posunout do Krajského přeboru.

* Jak byste zpětně porovnal podzimní a jarní část ligy?
„Je to vidět na první pohled. Podzim nám zcela nevyšel, na začátku jsme ztratili body. Po podzimu jsme proto byli čtvrtí se sedmibodovu ztrátou na druhý a třetí tým. Závěr podzimu už ale byl dobrý, jenže předtím jsme ztratili s Bohuňovicemi i Bohdíkovem, nedařilo se nám s Chválkovicemi. Pak ale přišlo jaro, kdy jsme vyhráli 12 zápasů. Tam byl vidět velký progres, zejména díky zimní přípravě. Příkladem může být skóre v jarní části: 40:8.“
* Čím si ospalý vstup do ročníku vysvětlujete?
„Hlavně byl horší vinou dovolených, nebyli jsme kompletní. Pořád se to u nás střídalo. Až v pátém nebo šestém kole si sestava sedla. I teď je na přípravu málo času. Dnes s ní začínáme a 3. srpna už hrajeme. I teď tedy čekám, že se kluci budou hodně střídat, ale neměla by to být taková divočina.“
* Přes skvělé konečné umístění a herní projev, je něco, na čem je potřeba zapracovat?
„Určitě je pořád co zlepšovat. Některé zápasy nebyly herně podle představ. Velkým kladem u nás byla fyzická připravenost, soupeři často ve druhém poločase odpadávali, my ne. Na trénincích se ale budeme zaměřovat hlavně na práci s míčem a herní činnosti. Možná dojde k úpravě systému, navíc musíme zapracovat nové hráče.“
* Na závěr by mě zajímalo, jací soupeři podle vás budou v další sezóně nejnebezpečnější?
„Byli jsme přeřazeni do skupiny „B“. Nevíme tak úplně co očekávat, kromě toho, že nově budeme hrát řadu derby. Myslím si, že Lipník bude hrát vysoko, stejně tak budou Bělotín či Čechovice těžkými soupeři. Právě Lipník máme hned na úvod a bude to pro mě velmi specifické utkání. Byl jsem tam totiž na vojně a s tamním klubem jsme postoupili do divize. Někteří lidé jsou tam doteď, stadion dobře znám. Takže už se tam těším.“

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments