Dobré poledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Novou posilu hlásí ještě před vstupem na led prostějovští Jestřábi. Nejedná se však o hráče, ale o člena širšího realizačního týmu. Přidala se do něj rodačka Nela Jančiarová, která by se „A“-týmu měla starat nejen o fyzické bolístky a kondici. K hokeji má odjakživa vztah, nyní už mu bude pomáhat i v jeho zázemí. „Na zimním stadionu jsem strávila dětství,“ říká nejčerstvější posila prostějovských Jestřábů. A už nyní se těší na nové zkušenosti.

* Co bylo určující v rozhodování o angažmá v týmu Jestřábů?
„Mám ráda odmalička hokej, hlavně ten prostějovský. Strávila jsem kolem něj dětství díky krasobruslení a skoro všichni mí kamarádi a spolužáci byli hokejisté, takže mám velký vztah k našemu hokeji. Proto jsem ráda, že můžu začít pracovat právě u našeho hokeje.“
* Uvažovala jste dlouho, než jsi na nabídku kývla?
„Neuvažovala jsem ani minutu. Když mi pan Luňák volal, ptal se, jestli mám zájem, a říkal mi, jak by si to představoval, bylo to přesně to, co jsem chtěla. A za to mu děkuji, za příležitost.“
* Jaká bude vaše role v realizačním týmu?
„Mou rolí v týmu by měla být starost o zdravotní stránky hráčů. A to jak o fyzickou, tak o psychickou. Hokej už není jen o fyzické připravenosti, hlavně rozhoduje hlava. Na to bych se chtěla zaměřit. S kondičním trenérem bychom měli kluky připravit tak, abychom je zdravé a připravené po všech stránkách předali hlavnímu trenérovi a on mohl pracovat dál.“
* Jaké máte předchozí zkušenosti, případně studium?
„Jsem už osobní fitness trenérkou, tomu se věnuji už několik let. K tomu už se roky snažím jít alternativní cestou. To znamená čínská medicína, ajurvéda a další, kde je právě propojení mysli a těla. Na mnoha místech jsem byla, kde se tohle reálně praktikuje, jinak čerpám z knih. A hlavně jsem měla štěstí na úžasné lidi, co mě vedli nebo ještě vedou. U svých osobních tréninků to praktikuji a doufám, že i v hokeji to bude znát. Takže bych chtěla všechno, co roky na sobě zkouším, předat dál našim hráčům.“


Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-