Dobré odpoledne, dnes je pondělí 27.1.2020
svátek slaví Ingrid,
zítra Otýlie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V zápase byl skutečně hodně vidět. Nahrával, rozbíhal útočné akce. A hlavně střílel. Patrik Parák (na snímku) se stal autorem jediného plumlovského gólu, v závěru druhého poločasu měl ale na kopačce další dva. Ani on, ani nikdo jiný v tmavě modré se ale prosadit nedokázal a hostující tým tak odjížděl z Kostelce na Hané velmi zklamaný. Snad nejvíc pak právě hráč se sedmičkou na dresu, který mohl rozhodnout o důležitém bodu pro plumlovský mančaft.

* Jak jste vnímal situaci vedoucí k jedinému gólu Plumlova?
„Chtěl jsem poslat míč obloukem na zadní tyč. To se mi bohužel nepodařilo, ale gólman byl vyběhnutý a skočilo to za něj. Jsem moc rád, jak to dopadlo.“
* V zápase jste mohl vstřelit i více branek, zejména na konci druhého poločasu jste měl dvě velké šance. Která vás nejvíce mrzí?
„Nejvíce si vyčítám šanci ve vápně, kdy jsem mohl střelu dobře umístit, ale nesedla mi, jak jsem chtěl. Velkou šanci jsem ale měl už za stavu 0:0 na začátku zápasu, také ve vápně.“
* Z vašeho pohledu, jak hodnotíte vývoj zápasu? K vidění byly dva rozdílné poločasy...
„Ano, byly opravdu odlišné. Je velká škoda, že jsme nezískali bod. Ve druhém poločase jsme Kostelec prakticky nepustili za půlku. Bohužel jsme nevyužili šance. Musíme se smířit s druhou prohrou v řadě, navíc hodně bolestivou. Budeme ale makat dál.“
* Jak hodnotíte atmosféru zápasu?
„Nebyla vůbec špatná. Mrzí mě jen, že jsem nevstřelil ještě jeden gól, přišel jsem o oslavu s našimi fanoušky.“

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments