Příjemnou noc, dnes je středa 15.7.2020
svátek slaví Jindřich,
zítra Luboš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zpočátku nechtěný v první české fotbalové lize, později klenot v Belgii a Německu. Jan Koller (na snímku) se z původně podceňovaného hráče propracoval mezi absolutní špičku. Ať už na klubové, nebo reprezentační úrovni. Dvoumetrový útočník byl na hřišti k nepřehlédnutí. Platilo to ovšem i při pátečním zápase s Prostějovem. V něm se prezentoval útočnou hrou a ukázal, že zvládá střílet góly nejen hlavou. Na někdejšího reprezentanta a rekordmana v počtu startů se soustředila velká pozornost. Právem. I po čtyřicítce ukazuje, že je skvělý fotbalista. A že by si jěště v současnosti dokázal zahrát klidně třeba na krajské úrovni.

* Jak se vám líbí atmosféra utkání s Prostějovem?
„Je velmi dobrá, dorazil i velký počet lidí. V poločase navíc padlo šest gólů, bylo na co se koukat. I počasí nám přeje. Se vším tedy spokojenost.“
* Jak se vám líbila hra?
„Bylo to výborné, vyrovnané utkání, které mělo svoji kvalitu. Proti nám nastoupilo relativně hodně mladých hráčů, kteří ukázali, že umí. Bojujeme ale, když je šance na vstřelení branky, je potřeba je proměnit.“
* Jak hodnotíte charitativní rozměr akce? Peníze budou věnované společnosti Inzulínek.
„Je to jen dobře. Jen ať se daří uspořádat více takových akcí pro dobrou věc. Jsem za tuhle moc rád.“
* Vy jste stále ještě aktivním fotbalistou. Jak vás v maličkém klubu, jako je Smetanova Lhota, spoluhráči berou? Vždyť jste jednou z legend českého fotbalu.
„Už se známe dlouho, takže to tam tak není. Hlavní je, že se nám teď rozjela sezóna a daří se nám scházet. Máme štěstí, že tomu tak zatím je, a je s kým hrát.“
* Rád bych se nakonec zeptal, co byste popřál prostějovskému klubu do dalších let?
„Přeji mu, aby lidé chodili na zápasy. A aby se podařilo vychovávat hodně dětí, z nichž by poté, co vyrostou, mohli být kvalitní fotbalisté.“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-