Dobrý večer, dnes je čtvrtek 2.7.2020
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Známý střelec, specialista na dalekonosné pumelice. Ale také celkově velmi úspěšný a schopný fotbalista. To je Patrik Berger, synovec neméně slavného Jana Bergera. Pětačtyřicetiletý fotbalista, který v minulosti oblékal dres takových gigantů jako Liverpool nebo Aston Villa, se v pátek přijel do Prostějova nejen podívat, ale také si i zahrát.

* Jak hodnotíte akci, zejména pak sampotný zápas?
„Bylo to super, už to ale v našem věku trochu bolí. Jsem rád, že jsem mohl přijet. Zítra sice nebudu nejspíš moct chodit, ale je to úžasné si zase zahrát.“
* To je trochu kontrast...
„Každý už máme po těch letech sportování své bolístky. Už zkrátka nemůžeme hrát každý víkend. Nic to ale nemění na tom, že fotbal pořád milujeme.“
* Hrajete tedy někde ještě, třeba v okresních nebo krajských soutěžích?
„Už ne, ještě dva roky zpět jsem sice hrál, ale skončil jsem. Už to nešlo, nahánět po hřišti dvacetileté kluky mě ani nebavilo.“
* Jste znám hlavně pro svou střelu z dálky. Nemrzí vás, že jste ji zatím neměl moc možností ukázat?
„Už ani takto střílet nemůžu. (usměje se) Kvůli starším zraněním. Bojím se, že bych si něco při takové ráně urval. Nechci to riskovat.“
* Co byste klubu v Prostějově do dalších let popřál?
„Aby zde celé tak dobře fungovalo a vypadalo pořád jako teď.“

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-