Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Odehrál velmi dobré utkání. Na středu zálohy řídil hru dopředu i dozadu, s terénem se popasoval nejlépe ze všech hráčů na hřišti. Navíc hrál s chladnou hlavou a jako jeden z mála na hřišti působil klidným dojmem. Před přestávkou mohl domácí playmaker Pavel Elner (na snímku) dát i branku. Ale i bez ní jeho výkon rozhodně pomohl domácím k prvnímu letošnímu vítězství.* Jak byste hodnotil utkání?
„První půle nic moc z našeho pohledu, nehráli jsme dobře. V šatně jsme si k tomu něco řekli a kousli jsme se. Zkusili jsme na soupeře zatlačit, přibylo nám najednou i střel a soupeř začal mít problémy vzadu.“
* Zápas byl velmi vyhrocený, mohl za to i terén?
„To hřiště bylo hrozné! Vyhrocené to opravdu bylo od začátku a vezlo se to až do konce. Na tom terénu po těch faulech bylo plno emocí. Pak jsme se tam všichni chtěli srážet, lokty byly nahoře a místo fotbalu to byl velký boj.“
* Na konci jste odkulhal. Stalo se tak po faulu, co na vás pískl rozhodčí, nebo vás chytly křeče?
„Faul byl v pohodě, ale nohy mi vypovídaly službu už asi minutu a já chtěl střídat, ale nějak nebylo za koho. Po tom zákroku mě chytly křeče do obou lýtek a měl jsem pocit, že ani nedojdu na střídačku. Nakonec mě tedy vystřídat museli.“ (smích)
* Jaké máte cíle pro letošní sezónu?
„Chceme hrát co nejvíce nahoře. Celkově jsme dobře posílili a řekl bych, že dokážeme hrát to, co chceme. Věřím, že můžeme být úspěšní.“
* Takže pokud by se dalo postoupit, šli byste do toho?
„Samozřejmě! Určitě bychom se tomu nebránili.“

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-