Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Odehrál velmi dobré utkání. Na středu zálohy řídil hru dopředu i dozadu, s terénem se popasoval nejlépe ze všech hráčů na hřišti. Navíc hrál s chladnou hlavou a jako jeden z mála na hřišti působil klidným dojmem. Před přestávkou mohl domácí playmaker Pavel Elner (na snímku) dát i branku. Ale i bez ní jeho výkon rozhodně pomohl domácím k prvnímu letošnímu vítězství.* Jak byste hodnotil utkání?
„První půle nic moc z našeho pohledu, nehráli jsme dobře. V šatně jsme si k tomu něco řekli a kousli jsme se. Zkusili jsme na soupeře zatlačit, přibylo nám najednou i střel a soupeř začal mít problémy vzadu.“
* Zápas byl velmi vyhrocený, mohl za to i terén?
„To hřiště bylo hrozné! Vyhrocené to opravdu bylo od začátku a vezlo se to až do konce. Na tom terénu po těch faulech bylo plno emocí. Pak jsme se tam všichni chtěli srážet, lokty byly nahoře a místo fotbalu to byl velký boj.“
* Na konci jste odkulhal. Stalo se tak po faulu, co na vás pískl rozhodčí, nebo vás chytly křeče?
„Faul byl v pohodě, ale nohy mi vypovídaly službu už asi minutu a já chtěl střídat, ale nějak nebylo za koho. Po tom zákroku mě chytly křeče do obou lýtek a měl jsem pocit, že ani nedojdu na střídačku. Nakonec mě tedy vystřídat museli.“ (smích)
* Jaké máte cíle pro letošní sezónu?
„Chceme hrát co nejvíce nahoře. Celkově jsme dobře posílili a řekl bych, že dokážeme hrát to, co chceme. Věřím, že můžeme být úspěšní.“
* Takže pokud by se dalo postoupit, šli byste do toho?
„Samozřejmě! Určitě bychom se tomu nebránili.“

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments