Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V letní pauze sestavu BK Olomoucko doplnilo hned několik nových hráčů, podobně se snažily posílit své sestavy také další kluby Kooperativa NBL. Jednoznačným favoritem v nové sezóně bude opět mistrovský Nymburk, který získal i nového titulárního partnera a opět tak zvýšil svůj ekonomický náskok před svými rivaly. Další týmy budou zřejmě vyrovnané a očekává se velká bitva o medailové pozice. „Soutěž bude hodně zajímavá a atraktivní,“ míní v průběhu přípravy trenér BK Olomoucko Predrag Benáček.* Pojďme si nejdříve projít zbývající medailisty. Co říkáte sestavám Nymburka a Děčína, týmům, které jako jediné skončily v minulé sezóně před Olomouckem?
„Mistr z Nymburka jasně posílil, nemá smysl si nic nalhávat. Půjde za dalším titulem, má kvalitnější sestavu, než v minulém ročníku. Kádr Děčína zůstal pohromadě, což je vždy pro klub příznivé. Je to vlastně takový způsob posílení, hráči se znají, nepotřebují se sehrávat.“
* Těsně pod medailovými stupni skončily Svitavy. Budou mít šanci opět mluvit do postavení na špici tabulky?
„Do play-off šli Tuři ze druhé příčky, pak jim ale trošku došel dech. V klubu došlo k několika změnám, je otázkou, jak se s nimi vyrovnají. Hlavně doma ale budou nepříjemní.“
* Útočit na medailové pozice se bude po roční pauze snažit Opava, nahoru chtějí také Pardubice. Jaké mají tyto týmy šance?
„Opava v minulé sezóně hrála Ligu mistrů, což mělo vliv na její výkony v lize. Předpokládám, že Slezané budou v tabulce vysoko. Pardubice získaly zajímavé hráče. Určitě se budou snažit v lize výrazně uspět, proto byly v létě hodně aktivní. Zapomínat nejde ani na Ústí nad Labem. Sluneta se určitě pokusí proniknout do první šestky po základní části. Žádné utkání nebude snadné. Myslím, že nás zase čeká hodně vyrovnaná liga a to je pro fanoušky dobře.“


Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar