Dobré poledne, dnes je sobota 4.7.2020
svátek slaví Prokop,
zítra Státní svátek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Odehrál velmi dobrý zápas. Strhl na sebe pozornost jak na útočné polovině, tak na obranné. Skvěle zahrál volný přímý kop a dostal svůj tým do dvoubrankového vedení před přestávkou. Byl vidět také v různých strkanicích a podepsal se pod vše důležité. Martin César (na snímku) byl prostě takřka u všeho. A tak není divu, že právě on se stal respondentem našeho pozápasového rozhovoru.* Jak byste zhodnotil regionální derby, které mělo vzhledem k postavení obou celků v tabulce přívlastek veledůležité?
„Asi tak, že na sebe narazily dva celky ze spodu tabulky a podle toho to na hřišti vypadalo. Avšak myslím, že jsme měli více ze hry a vyhráli jsme zaslouženě.“
* Hráli jste nezvykle hodně z defenzivy. Byla to taktika?
„To nám trenér kladl před zápasem na srdce, že dostáváme spoustu branek, abychom si to vzadu více pohlídali a tentokrát se nám to opravdu dařilo. Zajištěná obrana fungovala po celý zápas, všichni jsme svědomitě plnili úkoly, což přineslo tři body.“
* Volný přímý kop jste parádně trefil, jak byste ho popsal?
„Brankář si postavil zeď a já viděl, že tam zůstalo místo a soupeř nestojí úplně ideálně. Tak jsem to zkusil poslat kolem zdi, naštěstí to zapadlo do brány.“
* Zápas byl hodně vyhecovaný, co to způsobilo?
„Asi fakt, že šlo tak trochu o přežití. Oba týmy nutně potřebovaly bodovat. Ale hodně to ovlivnil i sudí, který se dopouštěl velkých chyb na obou stranách, a místo fotbalu jsme se chtěli navzájem dokopat, což moc fotbalové nebylo.“

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-