Dobrý večer, dnes je čtvrtek 2.7.2020
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Je dalším v řadě útočníků, kteří mají pomoci klub odpoutat od fenoménu jménem Karel Kroupa. A zpočátku se zdálo, že ani případ Jakuba Rolince (na snímku) to úplně nebude. Byť za zápas odvedl spoustu práce, tím hlavním, góly, na sebe pozornost fanoušků neupoutal. Trefil se proti Varnsdorfu a chtěl navázat i v Líšni. Jenže proti byl soupeř i trocha štěstí. V pozápasovém rozhovoru tak neskrýval zklamání.* Jak jste viděl utkání ze své pozice hrotového útočníka?
„Myslím, že jsme měli v průběhu zápasu strašně moc situací, které jsme nedohráli, které měly skončit minimálně zakončením na bránu. Pořád jsme něco hledali a volili špatné řešení vzniklých situací. V první půli jsme měli daleko víc možností na to, abychom dali gól. Celý zápas byl o dohrátí našich šancí, po penaltě se už zápas zlomil.“
* Byl podle vás klíčový nástup do druhého poločasu?
„V šatně jsme si řekli, že na soupeře vletíme a zápas otočíme, že to zvládneme dát dva góly. Věřili jsme, že máme na to tady zápas vyhrát. To se opravdu stalo, měli jsme nějakých pět šest rohových kopů, tlačili jsme je. Pak se to z ničeho nic zlomilo, přišla penalta a bylo po zápase. Škoda. Jeli jsme sem vyhrát a to se nepovedlo.“
* Byl jste u podobné situace na druhé straně, kdy jste reklamovali penaltový zákrok?
„Posouval jsem míč na Marka Střeštíka a protihráč jej zezadu držel, podle mě to byla jasná penalta, ale rozhodčí to takto neposoudil.“
* Po utkání s Varnsdorfem už to přitom vypadalo, že vám to začalo do branky padat...
„Myslel jsem, že na to navážu, určitě šly některé situace lépe dohrát. Neříkám, že jen v mém případě.“
* Jak se těšíte na zápas s prvoligovým soupeřem v poháru?
„Samozřejmě se těšíme, ale hlavně jsme chtěli zvládnout tento zápas... V Liberci můžeme jen získat, takže jsme si to tam chtěli užít. Po tomto zápase to ale bude těžké i s cestou přes celou republiku. Pokud by se postoupilo, bylo by to super. (pousměje se) Ale není to momentálně tak důležité.“
* Zřejmě už myšlenky směřují k dalšímu kolu druhé ligy?
„Je pro nás zásadní, abychom zvládli zápas v sobotu s Chrudimí, tam hrajeme o důležité body do tabulky.“Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-