Dobrý večer, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Koho jiného po zápase vyzpovídat než střelce vítězné branky. Tak to aspoň bylo po celý zápas plánováno, jenže závěr dopadl jinak než předpoklady. Se střelcem jediné prostějovské branky Matějem Biolkem (na snímku) Večerník přesto po zápase hovořil. Jenže z odpovědí vyzařovalo spíše rozladění, smutek, ale i odhodlání do nastávajících těžkých zápasů.

* Původně to měl být dotaz na vstřelení vítězné branky, i když se situace nakonec vyvinula jinak. Přesto můžete popsat tu poněkud spletitou situaci?
„Situace začala přetaženým balónem, nevím, jestli to bylo od Aleše Schustera, já jsem hlavičkoval na zadní tyči a chtěl vrátit míč zpět Karlovi Kroupovi a myslím, že Milan Lutonský to vracel zpátky hlavou. Míč šel tak na půl cesty mezi námi s Markem Střeštíkem, on to měl na levačku, tak jsem to zkusil, zavřel oči a zaplaťpánbůh to tam spadlo. I když je to teď úplně k ničemu.“
* Druhý poločas bylo takové čekání na to, až Chrudim vstřelí branku. Viděl jste to stejným pohledem?
„Je to tak. Karel Kroupa se vpředu rval o každý balón, prodlužoval každou hlavu a my jsme z toho nic nevytěžili. Když máme míč na kopačkách, tak to sklepáváme soupeři, a ve středu hřiště byl pak volný hráč, který měl spoustu času se podívat doleva, doprava a rozdat míč. My jsme soupeře ani nedostupovali, nic. Vpředu jsme nic nevymysleli kromě jediné akce Kuby Rolince, který ale mířil vedle. Nedáme prostě gól, strašně se na něj nadřeme.“
* Nyní jedete hrát s Duklou na Julisku, stadion, který má jakýsi zvuk, jakési jméno. Jak se na to těšíte?
„Mně osobně se zápasy s papírově silnějšími soupeři hrají lépe, takže nedělám rozdíly, jestli hrajeme tady s Chrudimí nebo venku s kýmkoli. Musíme prostě hrát fotbal, a když se nám fotbalově nedaří, musíme na hřišti nechat úplně všechno. Každý souboj odehrát na tři sta procent a vykopat soupeře odsud nebo z jeho hřiště, to je úplně jedno. Tohle v naší hře chybí.“

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments