Příjemnou noc, dnes je středa 15.7.2020
svátek slaví Jindřich,
zítra Luboš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Koho jiného po zápase vyzpovídat než střelce vítězné branky. Tak to aspoň bylo po celý zápas plánováno, jenže závěr dopadl jinak než předpoklady. Se střelcem jediné prostějovské branky Matějem Biolkem (na snímku) Večerník přesto po zápase hovořil. Jenže z odpovědí vyzařovalo spíše rozladění, smutek, ale i odhodlání do nastávajících těžkých zápasů.

* Původně to měl být dotaz na vstřelení vítězné branky, i když se situace nakonec vyvinula jinak. Přesto můžete popsat tu poněkud spletitou situaci?
„Situace začala přetaženým balónem, nevím, jestli to bylo od Aleše Schustera, já jsem hlavičkoval na zadní tyči a chtěl vrátit míč zpět Karlovi Kroupovi a myslím, že Milan Lutonský to vracel zpátky hlavou. Míč šel tak na půl cesty mezi námi s Markem Střeštíkem, on to měl na levačku, tak jsem to zkusil, zavřel oči a zaplaťpánbůh to tam spadlo. I když je to teď úplně k ničemu.“
* Druhý poločas bylo takové čekání na to, až Chrudim vstřelí branku. Viděl jste to stejným pohledem?
„Je to tak. Karel Kroupa se vpředu rval o každý balón, prodlužoval každou hlavu a my jsme z toho nic nevytěžili. Když máme míč na kopačkách, tak to sklepáváme soupeři, a ve středu hřiště byl pak volný hráč, který měl spoustu času se podívat doleva, doprava a rozdat míč. My jsme soupeře ani nedostupovali, nic. Vpředu jsme nic nevymysleli kromě jediné akce Kuby Rolince, který ale mířil vedle. Nedáme prostě gól, strašně se na něj nadřeme.“
* Nyní jedete hrát s Duklou na Julisku, stadion, který má jakýsi zvuk, jakési jméno. Jak se na to těšíte?
„Mně osobně se zápasy s papírově silnějšími soupeři hrají lépe, takže nedělám rozdíly, jestli hrajeme tady s Chrudimí nebo venku s kýmkoli. Musíme prostě hrát fotbal, a když se nám fotbalově nedaří, musíme na hřišti nechat úplně všechno. Každý souboj odehrát na tři sta procent a vykopat soupeře odsud nebo z jeho hřiště, to je úplně jedno. Tohle v naší hře chybí.“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-