Dobré ráno, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z podzimní druholigové sezóny jsou už dvě třetiny nenávratně pryč. Všechny týmy Fortuna:Národní ligy tak v těchto dnech nabírají dech k poslední pětici utkání se snahou zabezpečit si co nejlepší výchozí pozici do jarních bojů. Některé kluby právě reprezentační pauzu využily ke změně na postu trenéra. To se netýká Prostějova, kde má trenér Oldřich Machala (na snímku) nadále důvěru klubového vedení. I přes fakt, že eskáčku chybí body a trápí ho nízká produktivita.* Mužstvo má za sebou jedenáct kol, tedy zhruba třetinu soutěžního ročníku. Jak ho hodnotíte?
„V prvé řadě musím říci, že nám chybí body... Zápasy, které jsme měli vyhrát, ať už to bylo ve Vítkovicích, Sokolově, nebo poslední domácí utkání s Chrudimí, jsme nedotáhli, takže nám chybí minimálně pět bodů. Pokud bychom tyto bodíky měli, tak sezónu po jedenácti kolech hodnotíme jako velmi dobrou a v tabulce bychom byli podstatně výš. Herně to přitom není vůbec špatné. Až na zápas s Chrudimí, kdy ten zápas nebyl dobrý z obou stran, si myslím, že vůbec nepředvádíme špatné výkony, ba naopak. Vytváříme si spoustu šancí, ale máme velký hendikep v tom, že tyto šance neproměníme. Góly nedáváme dokonce ani z vyložených šancí. Tady bychom zápasy měli rozhodovat.“
* V létě přišly do týmu nové posily, jak hodnotíte nyní s odstupem jedenácti kol jejich přínos?
„Po jedenácti kolech je na relevantní hodnocení ještě pořád brzy. Přišel Kuba Rolinc, kde jsme počítali, že jím vstřelených branek bude víc, to samé od Paška, kde jsme také čekali větší produktivitu. Zase to jsou ale kluci, kteří běhají, jsou agresivní ve hře, bojují, takové hráče jsme chtěli. Jakékoli hodnocení se děje optikou toho, že body nejsou. Takže po jedenácti kolech panuje nespokojenost v tom, že herní projev špatný není, ale když nejsou body, vždy se to neguje.“

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments