Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z podzimní druholigové sezóny jsou už dvě třetiny nenávratně pryč. Všechny týmy Fortuna:Národní ligy tak v těchto dnech nabírají dech k poslední pětici utkání se snahou zabezpečit si co nejlepší výchozí pozici do jarních bojů. Některé kluby právě reprezentační pauzu využily ke změně na postu trenéra. To se netýká Prostějova, kde má trenér Oldřich Machala (na snímku) nadále důvěru klubového vedení. I přes fakt, že eskáčku chybí body a trápí ho nízká produktivita.* Mužstvo má za sebou jedenáct kol, tedy zhruba třetinu soutěžního ročníku. Jak ho hodnotíte?
„V prvé řadě musím říci, že nám chybí body... Zápasy, které jsme měli vyhrát, ať už to bylo ve Vítkovicích, Sokolově, nebo poslední domácí utkání s Chrudimí, jsme nedotáhli, takže nám chybí minimálně pět bodů. Pokud bychom tyto bodíky měli, tak sezónu po jedenácti kolech hodnotíme jako velmi dobrou a v tabulce bychom byli podstatně výš. Herně to přitom není vůbec špatné. Až na zápas s Chrudimí, kdy ten zápas nebyl dobrý z obou stran, si myslím, že vůbec nepředvádíme špatné výkony, ba naopak. Vytváříme si spoustu šancí, ale máme velký hendikep v tom, že tyto šance neproměníme. Góly nedáváme dokonce ani z vyložených šancí. Tady bychom zápasy měli rozhodovat.“
* V létě přišly do týmu nové posily, jak hodnotíte nyní s odstupem jedenácti kol jejich přínos?
„Po jedenácti kolech je na relevantní hodnocení ještě pořád brzy. Přišel Kuba Rolinc, kde jsme počítali, že jím vstřelených branek bude víc, to samé od Paška, kde jsme také čekali větší produktivitu. Zase to jsou ale kluci, kteří běhají, jsou agresivní ve hře, bojují, takové hráče jsme chtěli. Jakékoli hodnocení se děje optikou toho, že body nejsou. Takže po jedenácti kolech panuje nespokojenost v tom, že herní projev špatný není, ale když nejsou body, vždy se to neguje.“

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-