Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Byl jistotou a oporou Prostějova i v nesnadných dobách. A hlavně konečně gólman, který se stal stabilní jedničkou v jestřábím hnízdě. To už je ale minulost. Brzy pětadvacetiletý brankář po čtyřech letech zamířil na druhý konec republiky, dnes již obléká dres Kadaně. Za sebou přitom na Hané zanechal nemalou stopu. Během let 2015 až 2019 odchytal jen v základní části za Jestřáby 124 utkání a dalších 15 přidal v play-off s procentuální úspěšností zákroků 91,79% a průměrem 2,67 branek na utkání. Dva předchozí ročníky po sobě dokonce držel úspěšnost zákroků nad hranicí dvaadevadesáti procent. Letošek se ale mladému gólmanovi příliš nepovedl, v pěti utkáních měl úspěšnost zásahů jen 89,72% a reakce vedení LHK byla rychlá: pomažeš pryč!

* Jak proběhlo ukončení spolupráce? Přišel impuls ze strany klubu nebo to bylo oboustranné?
„Rozhodl se tak klub, bylo to jeho rozhodnutí, já odcházet nechtěl. Postoj vedení ale plně respektuji, měli k tomu svoje důvody. Sám se už snažím dívat hlavně dopředu a změnu vnímám pozitivně.“
* Co z vašeho pohledu může za váš odchod? Cítil jste například větší tlak od trenérů?
„Asi bych to nechtěl veřejně ventilovat... S panem Vykoukalem jsme si sedli, pobavili se a na závěr si podali ruku. Tím to pro mě končí.“
* Pokud byste měl porovnat minulou a aktuální sezónu, jak by hodnocení dopadlo?
„Letos nám celkově hra dozadu příliš nešla, minulý rok to bylo lepší. Nerad bych se pouštěl do taktických záležitostí, to mi jako brankáři nepřísluší. Přeju ale klukům samozřejmě nadále hodně štěstí.“

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments