Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hrozila brejky, trápila svou rychlostí soupeřky a někdy i spoluhráčky. A nakonec se dočkala. Ve 31. minutě srovnala na 1:1. A jak se ukázalo, byl to gól nadmíru důležitý. Zajistil totiž Držovicím bod a tím i udržení náskoku před Mostkovicemi v tabulce. Celkově ale příliš nadšená z výsledku Marie Čislinská (na snímku) není. Osmnáctiletá hráčka navíc dostala na postranní čáře při pokusu o únik pořádně naloženo, i když naštěstí bez následků. Tradiční opora Držovic tak měla k průběhu utkání hodně co říct.

* Jste za získaný bod v derby ráda, nebo cítíte zklamání?
„Že bych byla spokojená s bodem, to se říct nedá. Mohly jsme hrát lépe. Remíza je tak sice zasloužená, bod je dobrý, nicméně výhra by byla mnohem lepší.“
* Mnohokrát jste se snažila prosadit po levém křídle, kde jste rozehrávala útoky. Ale byla z toho nakonec jen jedna branka, spoluhráčky vaší práce úplně nevyužily.
„Je to škoda, příště to snad vyjde. Jsem zvyklá na útočení po křídle a na střelbu naopak moc ne.“
* Takže za úkol si dáváte trénink střelby?
„Musím to pilovat. Hlavně se dostávat s míčem i na osu hřiště.“
* Jak jste viděla faul na vás, za který Kaňáková dostala žlutou kartu?
„Myslím si, že to mohlo být i za červenou! Šla po mně přímo kolenem. Bylo vidět, že při tom zákroku vůbec nešla do míče, nechtěla ho hrát.“
* Co očekáváte od dalších zápasů Držovic?
„Samozřejmě chceme body. (usměje se) Budeme se snažit a dávat do toho maximum. Půjdeme si pro výhry. Za tím, že nám remízy nestačí, si budeme stát!“

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments