Dobré odpoledne, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE+ VIDEO: Minulý týden se uskutečnil dlouho plánovaný Den tisku na náměstí T. G. Masaryka. Od 14:30 hodin se mohli přítomní zapojit do mnoha připravených soutěží, pobavit se se speciálními hosty, podojit kozu či se svézt limuzínou. Program byl opravdu bohatý a návštěvníci akce si pondělní odpoledne náramně pochvalovali. Za tímto počinem stála marketingová manažerka Večerníku Aneta Straškrabová, která se podělila o osobní dojmy ze zajímavého podniku.

* Jak náročné byly přípravy na Den tisku?
„Přípravy byly zdlouhavé a náročné dle našich požadavků na kvalitu akce. Prvotní myšlenka uspořádat akci ke Dni tisku vznikla již na začátku roku, ale vlastní realizace započala několik měsíců před zvoleným datem. Jelikož se jednalo o akci na náměstí, bylo nutné zařídit oficiální povolení a další formality, které nejsou schváleny ze dne na den. Domluvit hosty, kterými byli Jan Koudelka, Ríša Dobiášek a náš redaktor Martin Zaoral, mi pomohli další spolupracovníci. Za organizací a realizací stojí téměř celá redakce, což si málokdo uvědomuje, a proto bych všem ráda touto cestou poděkovala.“
* Jaké jsou vaše dojmy z akce?
„Věřím, že se vydařila. Do karet nám hrálo i pěkné počasí, ve které jsme doufali. Pokud mohu mluvit za všechny přítomné členy Večerníku, Den tisku jsme si užili, i když jsme byli neustále v pracovním zápřahu. Přítomným dětem se na akci líbilo také, svědčila o tom jejich aktivita v soutěžích a úsměvy na tvářích. Dospělí se samozřejmě nenechali zahanbit, v soutěžích se předháněli se správnými odpověďmi a nestyděli se i podojit umělou kozu. (úsměv) Finální okružní jízda v limuzíně a rozkrájení dortu byly vydařeným závěrem celé akce. Na Facebooku Večerníku si můžete prohlédnout pár videí a fotografií z akce.“
* Jaké bylo setkat se tváří v tvář čtenářům?
„Bylo to příjemné. Součástí mé téměř každodenní práce je komunikovat jak s našimi partnery, klienty, tak samozřejmě se čtenáři. Pravidelně se s našimi čtenáři setkávám, když jim předávám výhry za měsíční soutěže, a mám vždy radost, pokud projeví z výhry spokojenost. Na Dni tisku se nadšenců vážících si nelehké novinářské práce našla spousta. Rádi budou šířit naši značku ať prodloužením ročního předplatného Večerníku, tak nošením a užíváním reklamních předmětů.“
* Kdy se mohou čtenáři těšit na další akci?
„V listopadu nás můžete potkat na akci Restaurant day a přispět zakoupením našich „chuťovek“ na dobrou věc. Pro Domov pro seniory v Nerudově ulici chystáme besedy se zajímavými hosty a před Vánoci půjdeme společně navštívit a finančně obdarovat děti z dětského domova. Na širokou veřejnost samozřejmě také nezapomínáme a už teď připravujeme další akci. Více informací se dozvíte v dalších vydáních našeho periodika, tak nás nezapomeňte sledovat.“ (úsměv).


VIDEO z akce připravujeme...


Reportáž a vše z akce je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v úterý 29. říjnaTotal Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-