Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uzdravil se na poslední chvíli. Právě zápas s Hradcem Králové byl podle jeho gusta a trenér Oldřich Machala nikoli nadarmo v minulých zápasech žehral, jak mu urostlý obránce Martin Sus (na snímku) chybí. Na klíčová utkání s ním ovšem může počítat.

* Pohled na silně kulhajícího Tomáše Janíčka po utkání se Žižkovem mnoho optimismu nesliboval...
„Tomáš opravdu nemohl hrát, takže mě trenér opět zařadil na místo stopera a bylo na nás s Alešem Schusterem, abychom to v Hradci odbránili.“
* Domácí působili poněkud bezradně. Jak jste viděl utkání?
„Čekal jsem od Hradce na svém hřišti větší tlak, ale přišlo mi, že vlastně neví, co mají hrát. V takovém případě se mužstvo uchyluje k nakopávaným míčům do šestnáctky, tam se nám všechno podařilo posbírat.“
* Jak vidíte zbytek podzimní části?
„Zlomové bylo utkání s Žižkovem, to kdybychom nezvládli, tak bychom odevšad poslouchali, že jsme zase na ‚padáka‘, to není nikdy příjemné. Teď už jsme si přece jen vytvořili od konce tabulky jakýsi odstup a dýchá se nám volněji. Doufám, že to zúročíme i v sobotu proti Jihlavě.“

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments