Příjemnou noc, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vstřelil dvě branky, k vítězství ale svému týmu nepomohl. Ten totiž dokázal získat i ztratit dvoubrankové vedení, navíc obojí zdánlivě lehce. František Kolečkář (na snímku) byl tak po zápase viditelně rozladěný. Stejně jako jeho spoluhráči, na nichž byla znát frustrace. Koneckonců Čechovice byly favoritem zápasu a triumf až v penaltovém rozstčelu, k němuž muž zápasu přispěl prvním proměněným pokusem, je neuchlácholil.* Jak zápas hodnotíte zápas? Jste spokojen se ziskem dvou bodů?
„Nejsme, dva body jsou málo. První poločas byl tedy od nás o dost horší než ten druhý. Nedařilo se nám hrát dle našich představ, nedařilo se nám držet balón, prostě nic. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale prostě nás postihla špatná koncovka. Když nedáme šest tutových šancí, tak to potom nemůžeme vyhrát, že? A pak dostaneme na konci dva slepené góly... Spokojení s výsledkem nejsme, po druhém poločasu určitě ne.“
* Bral jste utkání s Určicemi jako prestižní záležitost?
„Já to beru vždycky jako prestižní zápas. Je to derby, soupeř je tady za rohem. Navíc derby nemá nikdy favorita, to se taky ukázalo.“
* U vašich gólů: věděl jste dopředu, co uděláte?
„Jo, určitě. U toho druhého gólu jsem to prostě jenom chtěl trefit nártem a hotovo.“
* Jste z těch hráčů, kteří před střelbou radši zavřou oči?
„Jak kdy. Někdy je to opravdu tak, že radši zavřu oči a doufám, že se trefím.“
* Co čekáte od posledního podzimního utkání?
„Těžko říct. Bude to totiž další derby. Zase to bude těžký zápas na těžkém terénu u nás doma. Takže musíme se na to pořádně připravit. Nesmíme to podcenit, Plumlov je houževnatý soupeř.“
* Navíc o víkendu vyhrál.
„Právě, teďka vyhrál, takže budou na tom navíc dobře. A bude to těžké.“

Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments