Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vstřelil dvě branky, k vítězství ale svému týmu nepomohl. Ten totiž dokázal získat i ztratit dvoubrankové vedení, navíc obojí zdánlivě lehce. František Kolečkář (na snímku) byl tak po zápase viditelně rozladěný. Stejně jako jeho spoluhráči, na nichž byla znát frustrace. Koneckonců Čechovice byly favoritem zápasu a triumf až v penaltovém rozstčelu, k němuž muž zápasu přispěl prvním proměněným pokusem, je neuchlácholil.* Jak zápas hodnotíte zápas? Jste spokojen se ziskem dvou bodů?
„Nejsme, dva body jsou málo. První poločas byl tedy od nás o dost horší než ten druhý. Nedařilo se nám hrát dle našich představ, nedařilo se nám držet balón, prostě nic. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale prostě nás postihla špatná koncovka. Když nedáme šest tutových šancí, tak to potom nemůžeme vyhrát, že? A pak dostaneme na konci dva slepené góly... Spokojení s výsledkem nejsme, po druhém poločasu určitě ne.“
* Bral jste utkání s Určicemi jako prestižní záležitost?
„Já to beru vždycky jako prestižní zápas. Je to derby, soupeř je tady za rohem. Navíc derby nemá nikdy favorita, to se taky ukázalo.“
* U vašich gólů: věděl jste dopředu, co uděláte?
„Jo, určitě. U toho druhého gólu jsem to prostě jenom chtěl trefit nártem a hotovo.“
* Jste z těch hráčů, kteří před střelbou radši zavřou oči?
„Jak kdy. Někdy je to opravdu tak, že radši zavřu oči a doufám, že se trefím.“
* Co čekáte od posledního podzimního utkání?
„Těžko říct. Bude to totiž další derby. Zase to bude těžký zápas na těžkém terénu u nás doma. Takže musíme se na to pořádně připravit. Nesmíme to podcenit, Plumlov je houževnatý soupeř.“
* Navíc o víkendu vyhrál.
„Právě, teďka vyhrál, takže budou na tom navíc dobře. A bude to těžké.“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-