Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do týmu přišel na podzim jako poslední a hlavně nezatížený dvěma smolnými duely s Jihlavou v minulém ročníku. Snad proto si záložník Patrik Slaměna (na snímku) v klidu postavil balón k přímému kopu a zúročil natrénované dovednosti. Těsně před koncem utkání se stal ovšem obětí likvidačního faulu a lze jen doufat, že bude i na další zápas v pořádku.

* Byl jste u dvou významných situací, hlavně jste vstřelil výstavní branku. Šlo tedy o vaše nejlepší vystoupení v prostějovském dresu?
„Nejlepší určitě nebylo, byly tam chyby, o kterých vím a které musím odstranit, aby moje hra byla ještě lepší. Já se svým výkonem nejsem nikdy spokojen, ale celkově si myslím, že jsme nehráli špatně. Odehráli jsme dobré utkání, ale ještě tomu něco chybělo, abychom vstřelili druhou branku a výsledek si pojistili. Takhle jsme dostali vyrovnávací gól a potom to bylo těžké. Snažili jsme se, ale už jsme toho nemohli moc vytvořit.“
* Brutální faul Tijaniho asi hodně bolel?
„Zákrok bolel hodně, nevím ani, jak se to přesně seběhlo, v té rychlosti jsem to nevnímal. Ale mohu chodit, takže snad v pohodě, a doufám, že příští týden proti Zbrojovce budu připraven na sto procent.“
* Čím si vysvětlujete rozdíl mezi prvním poločasem a vstupem do druhého, kdy jste najednou začali Jihlavu přehrávat?
„Sám bych v tom až takový rozdíl neviděl, ale druhý poločas byl rozhodně lepší než ten první, protože jsme si v kabině řekli, co chceme hrát, co musíme zlepšit. Na soupeře jsme vletěli, chtěli jsme přidat druhý gól, abychom byli klidnější. To se sice nepovedlo, ale cíl, tedy větší aktivitu, jsme splnili.“
* Chtěl jste jít na přímý kop a věděl jste, kam přesně jej chcete kopnout?
„Přímé kopy trénuji, takže jsem rád, že mi to tam spadlo. Čekal jsem, kdy ten gól přijde, a jsem za to moc rád.“
* Překvapila Jihlava něčím?
„V týdnu jsme se na ni připravili, podívali jsme se na videa, jak hraje. Dařilo se nám eliminovat její přednosti, takže si nemyslím, že by nás něčím překvapili.“
* Berete výsledek jako ztrátu dvou bodů?
„Jsme všichni zklamaní, že to mohly být tři. Možná zpětně budeme rádi...“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-