Příjemnou noc, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do týmu přišel na podzim jako poslední a hlavně nezatížený dvěma smolnými duely s Jihlavou v minulém ročníku. Snad proto si záložník Patrik Slaměna (na snímku) v klidu postavil balón k přímému kopu a zúročil natrénované dovednosti. Těsně před koncem utkání se stal ovšem obětí likvidačního faulu a lze jen doufat, že bude i na další zápas v pořádku.

* Byl jste u dvou významných situací, hlavně jste vstřelil výstavní branku. Šlo tedy o vaše nejlepší vystoupení v prostějovském dresu?
„Nejlepší určitě nebylo, byly tam chyby, o kterých vím a které musím odstranit, aby moje hra byla ještě lepší. Já se svým výkonem nejsem nikdy spokojen, ale celkově si myslím, že jsme nehráli špatně. Odehráli jsme dobré utkání, ale ještě tomu něco chybělo, abychom vstřelili druhou branku a výsledek si pojistili. Takhle jsme dostali vyrovnávací gól a potom to bylo těžké. Snažili jsme se, ale už jsme toho nemohli moc vytvořit.“
* Brutální faul Tijaniho asi hodně bolel?
„Zákrok bolel hodně, nevím ani, jak se to přesně seběhlo, v té rychlosti jsem to nevnímal. Ale mohu chodit, takže snad v pohodě, a doufám, že příští týden proti Zbrojovce budu připraven na sto procent.“
* Čím si vysvětlujete rozdíl mezi prvním poločasem a vstupem do druhého, kdy jste najednou začali Jihlavu přehrávat?
„Sám bych v tom až takový rozdíl neviděl, ale druhý poločas byl rozhodně lepší než ten první, protože jsme si v kabině řekli, co chceme hrát, co musíme zlepšit. Na soupeře jsme vletěli, chtěli jsme přidat druhý gól, abychom byli klidnější. To se sice nepovedlo, ale cíl, tedy větší aktivitu, jsme splnili.“
* Chtěl jste jít na přímý kop a věděl jste, kam přesně jej chcete kopnout?
„Přímé kopy trénuji, takže jsem rád, že mi to tam spadlo. Čekal jsem, kdy ten gól přijde, a jsem za to moc rád.“
* Překvapila Jihlava něčím?
„V týdnu jsme se na ni připravili, podívali jsme se na videa, jak hraje. Dařilo se nám eliminovat její přednosti, takže si nemyslím, že by nás něčím překvapili.“
* Berete výsledek jako ztrátu dvou bodů?
„Jsme všichni zklamaní, že to mohly být tři. Možná zpětně budeme rádi...“

Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments