Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Je mu teprve devatenáct let, ale už ukazuje potenciál rozhodovat druholigové zápasy. Petr Kovář (na snímku) prožil tento týden debut, v dalším zápase, proti Hradci Králové, už mohl nahrávat na góly. Jeho příchod do pole oživil hru, bylo navíc vidět, že se nebojí hrát. A opakovaně se podél postranní čáry dostával k zajímavým situacím. Právě prostějovský dorostenec pak zhodnotil nedělní zápas.

* Dva poločasy, dvě rozdílná pojetí hry. Souhlasíte?
„Tak bylo vidět, že trenér asi udělal o přestávce v šatně pořádný vítr. Já u toho tedy nebyl. Ale pak do druhého poločasu nastoupil úplně jiný tým. A na konci zápasu, kdybychom dali ještě dva góly, tak by nikdo nemohl říct ani půl slova. Protože už jsme to pak měli pod kontrolou. Zápas jsme ovládali a dostávali jsme se do šancí.“
* Zastavím se ještě u prvního poločasu. Co bylo špatně? Proč se týmu nedařilo?
„Tak hlavně Hradec hrál o hodně, tak do toho šlapal. A my, než jsme se dostali do toho, co chceme hrát, tak to chvíli trvalo. První poločas bych ale zase tak špatně nehodnotil, úplně špatný nebyl. “
* Druhý poločas byl ze strany Prostějova mnohem aktivnější. Co bylo jinak?
„Tak hlavně to bylo větším nasazením a také větší odvahou. I díky tomu střídání jsme se pak dostávali do šancí. Hlavně po individuálních akcích, které se nám potom dařily.“
* Zmínil jste, že Hradec hrál o hodně, což je vzhledem k postavení v tabulce pravda. Nečekal jste od něj proto lepší výkon?
„Jasně. No myslím si, že to tak vypadalo hlavně tím, že jsme na Hradec byli dobře připravení v obraně. Stejně jako v minulém zápase, i tam se nám to podařilo odbránit.“
* Jak reagovali po zápase vaši spoluhráči? Opět jste odehrál čtvrt hodiny a znovu předvedl hodně práce, dvě nahrávky volaly po gólu.
„Dobře, chválili mě a v pohodě. Všichni jsme si ale hlavně užívali výhru. Ta je nejdůležitější.“

 

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-