Příjemnou noc, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velká část letní přípravy je minulostí, hráči se tento týden poprvé trousili na led. Trousili? Ne tak docela. Bylo vidět, že se na trénink těší. Potvrzuje to i jedna z mladých pušek Kryštof Ouřada. Ten jako jeden z mála hráčů přežil jednak škrty v klubu, jednak velké zemětřesení na soupisce. A navíc se počítá i s jeho „starým“ parťákem z Chomutova Petrem Chlánem. Právě i na Chomutov a situaci kolem něj jsme se mladého útočníka v krátkém rozhovoru ptali. Jak ale zároveň prožil letní přípravu? A jak si podle něj sedl tým? Nejen na tyto otázky mladý forvard odpovídal redaktorovi Večerníku.

* Tento týden jste vyrazili na led. Jaké to bylo?
„Bylo to super, vždycky je to krásný pocit se vrátit na led. Letos jsme ho dokonce měli trochu dříve.“
* Dal se podle vás už tým do kupy?
„Dal, už jsme se s kluky seznámili. Všichni jsou to prima lidi, bude to v pohodě.“
* V minulosti se pokaždé v kabině vyloupl nějaký bavič. Kdo to bude tentokrát?
„To jsme zatím nezjistili, zatím jsme ještě tolik času nestrávili společně. Ale věřím, že nějaký ten vtipálek a bavič kabiny vyjde na povrch v průběhu sezóny.“ (úsměv)
* Jak zatím hodnotíte letní přípravu? Co vám nejvíce dalo zabrat?
„Tak já měl s Chláničem například individuální program, který nám připravil kondiční trenér. Co se ale týká různých cviků, tak asi nejvíc mi dalo zabrat běhání. Třeba uběhnutí kilometru na čas. Já moc nejsem na dlouhé tratě, takže tohle byl asi pro mě největší problém.“
* Je nějaký aspekt vaší hry, který byste chtěl změnit?
„Rád bych vyhrával více osobních soubojů a samozřejmě nabral nové zkušenosti. K tomu bych chtěl posílit.“
*Závěrečná otázka nebude příjemná – ptám se totiž na Chomutov, váš mateřský klub. Jak hodnotíte jeho pád do „kraje“? Očekával jste ho?
„Je to samozřejmě hodně nepříjemné, už jen proto, že jsem tam vyrůstal odmalička. Ale bohužel se nenašel sponzor a ty dluhy byly velké. To jsem věděl, měl jsem i zprávy o tom, jak to tam vypadá. Takže jsem s tímto scénářem počítal.“

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-