Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Není to tak dlouho, co válel ve třetí nejvyšší soutěži a hrál amatérskou soutěž v malém fotbale. Nyní už ale osmadvacetiletý Jan Koudelka vyhlíží zápasy mezi českou fotbalovou smetánkou. Premiéru ve Fortuna:lize má už po sobotě za sebou. A ne ledajakou, v novém působišti, kterým je mu Zbrojovka Brno, se uvedl v zápase proti pražské Spartě. Pravda ne od první minuty, někdejší hráč eskáčka se dostal do pole až krátce před koncem, navíc za rozhodnutého stavu. I tak má za sebou skvělý zážitek, na který nejspíš nikdy nezapomene. PROSTĚJOVSKÝ Večerník jej o den později krátce vyzpovídal.

* Máte za sebou první zápas v nejvyšší soutěži. Jak se cítíte?
„Až na ten výsledek to bylo docela dobré. Na hřiště jsem ale šel za stavu 1:4. To už jsem se mohl jen ukázat. A bral jsem to tak, že v takové fázi zápasu už nic moc nemůžete po…t.“ (úsměv)
* Bylo to pro vás, předpokládám, jednodušší než naskočit za nerozhodného stavu…
„Ano, opravdu je to něco jiného a pro mě to byla jednodušší situace.“
* Jak hodnotíte po zápasu svoje představení?
„No, snad trochu pozitivně. Hodnocení trenéra ještě neznám. Teď záleží, co bude. Pro mě je každopádně každá minuta na hřišti dobrá.“
* Sdělil vám trenérský štáb, na jaké pozici si vás představuje?
„Co se týká pozic, tak jsem hrál uprostřed, vepředu i na krajích zálohy. Je mi celkem jedno, co budu hrát. Důležitější je pro mě to, abych co nejvíce nastupoval.“
* Jak zatím hodnotíte vaše působení v Brně? A co první liga, je to velká změna?
„Za těch čtrnáct dnů jsem zatím se sebou úplně spokojený nebyl. Změna to je, hra je rychlejší, je to úplně jiná úroveň. Věřím ale, že je to jen a jen o zvyku hráče.“

 

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-