Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Byl u všeho důležitého, co se na hřišti stane. Kralická „čtrnáctka“ Matej Vincourek (na snímku) prožila vydařený zápas. Dařilo se mu rozdávat ze středu pole balóny, hodně toho odbránil. Bylo vidět, že strašně moc chce, aby tým uspěl. A navíc málem úspěch zařídil, když ve druhém poločase po velkém tlaku Kralic na Hané trefil krásnou střelou břevno. V penaltovém rozstřelu byl až moc přísný, když opět trefil brankovou konstrukci.

 

* Byl to asi těžký zápas, ale zejména ve druhém poločase jste soupeře přehrávali?
„To ano. Myslím si, že jsme tehdy ve hře dominovali a měli jsme ty šance proměnit. Mohlo být pak po zápase. Klidně mohlo být 2:0 nebo 3:0 a mít takřka vyhraný zápas.“
* Lipová byla favoritem utkání. Nevypadalo to ale, že byste do něj vstoupili ustrašeně?
„Ne, šli jsme do toho na domácí půdě. Chtěli jsme je samozřejmě porazit, víme, že na to máme. Možná se nám nepodařily nějaké předchozí zápasy. Ale věděli jsme, že kvalitu na to máme. A věděli jsme taky, že když do toho dáme bojovnost a týmovou hru, tak jsme byli rovnocenným soupeřem, možná lepším. A měli jsme na to je porazit. Lipová má samozřejmě kvalitu, ukázala to, ale nakonec…“
* Brankář Peka vám hodně pomohl, i když to na tři body nestačilo.
„Ano, výborný mladý kluk. Šikovný. Pro nás velká opora.“
* V utkání jste trefil břevno, akce mohla rozhodnout. Jak na ni došlo?
„Sklepl mi to Baran, sedlo mi to. Bránili mě, nějaký bek to tečoval. Takže to jen sklouzlo. Šlo to na levou zadní tyč, a tak to trefilo břevno.“
* Rozhodnout musely penalty. Trénuje je tým pravidelně?
„Ano, pořád… Viděl jsem, že gólman tam chodí hodně brzo do stran. Tak jsem mu to chtěl umístit co nejblíž k tyčce, ale bohužel – byla z toho právě tyčka.“

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-