Příjemnou noc, dnes je pátek 23.10.2020
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Poprvé jako kapitán vedl prostějovské nohejbalisty do ligového boje Ladislav Pírek. Nejzkušenější člen týmu převzal vůdčí roli po zraněném Janu Valentovi a společně s parťáky se snažili zaskočit elitní Vsetín. Což navzdory sympatické snaze i dlouho dost vyrovnanému průběhu nevyšlo.

 

* Jaká byla kapitánská premiéra?
„Nijak extra jsem to neprožíval. V nohejbale si jdeš před zápasem losnout se soupeřem, jinak dělat kapitána není až tak zásadní. Povzbuzovat spoluhráče nebo občas poradit se snažím i normálně.“
* Co říct k duelu proti NK Austin?
„Papírově byl soupeř velkým favoritem, z naší strany tam byly dobré a nadějné záchvěvy. To máme zatím v každém utkání Ligového poháru, že nám vyjdou některé sety nebo jejich části a občas získáme bod, ale na víc to nestačí. Tak jako dneska, výsledek 2:6 je asi zasloužený. I když s trochou štěstí jsme mohli vyhrát druhou dvojici a teoreticky by to pak bylo po singlu 3:3. K tomu však nedošlo.“

 

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-