Dobré odpoledne, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 silvestrŘíkáte si, ještě že je už po svátcích, že jste zase přibrali a ta poslední jednohubka se do vás už opravdu nevejde? Nechtějte mi namluvit, že vás ta hromádečka cukroví, hrst bramborového salátu a plátek smažené rybky nebo jiného zvířete zmohl! Vždyť si vzpomeňte, co jsme to za celý rok vlastně o všech těch svátcích snědli?

Každoročně povinný velikonoční beránek, mazanec, narozeninový dort, posvícenská husa, zabijačkové speciality, lehká svačinka u McDonalda i zatěžkávací zkouška na nedělním obědě u babičky, která na každou vaši návštěvu navaří tolik jídla, že by nakrmila menší rozvojovou zemi. To vše je ale přece jen příprava na to velké finále v závěru roku! Takže žádné otálení, možná jen malý šlofík na posilněnou a pak honem očesat čokoládové figurky ze stromečku, dojíst chlebíčky, jednohubky a zbytky cukroví, ať vstoupíme do toho nastávajícího roku se spokojeným bříškem a prázdnou ledničkou, kterou pak můžeme bez obav začít plnit dalšími dobrotami (pozor na datum spotřeby!). Že vaše osobní váha váhá mezi 80 a více kilogramy a v televizi se podezřele často objevují  upoutávky na hubnoucí pilulky a posilovny? Televizi vypněte a váhu vyhoďte z okna (velmi obezřetně, abyste nezranili procházející sousedy). Vždyť jsme letos přežili obávaný, starověkými Mayi  předpovídaný konec světa, takže máme právo to oslavit nějakým tím kouskem lahodné krmě! A když to bude víc než jen kousek, co na tom. Do nového roku si pamatujte, že každý další rok a konec světa, který přežijeme, je fajn. Příjemný vstup do roku 2013 svým milým čtenářům přeje Prostějovský Večerník!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments