Příjemnou noc, dnes je pátek 16.11.2018
svátek slaví Otmar,
zítra Mahulena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

52 silvestrŘíkáte si, ještě že je už po svátcích, že jste zase přibrali a ta poslední jednohubka se do vás už opravdu nevejde? Nechtějte mi namluvit, že vás ta hromádečka cukroví, hrst bramborového salátu a plátek smažené rybky nebo jiného zvířete zmohl! Vždyť si vzpomeňte, co jsme to za celý rok vlastně o všech těch svátcích snědli?

Každoročně povinný velikonoční beránek, mazanec, narozeninový dort, posvícenská husa, zabijačkové speciality, lehká svačinka u McDonalda i zatěžkávací zkouška na nedělním obědě u babičky, která na každou vaši návštěvu navaří tolik jídla, že by nakrmila menší rozvojovou zemi. To vše je ale přece jen příprava na to velké finále v závěru roku! Takže žádné otálení, možná jen malý šlofík na posilněnou a pak honem očesat čokoládové figurky ze stromečku, dojíst chlebíčky, jednohubky a zbytky cukroví, ať vstoupíme do toho nastávajícího roku se spokojeným bříškem a prázdnou ledničkou, kterou pak můžeme bez obav začít plnit dalšími dobrotami (pozor na datum spotřeby!). Že vaše osobní váha váhá mezi 80 a více kilogramy a v televizi se podezřele často objevují  upoutávky na hubnoucí pilulky a posilovny? Televizi vypněte a váhu vyhoďte z okna (velmi obezřetně, abyste nezranili procházející sousedy). Vždyť jsme letos přežili obávaný, starověkými Mayi  předpovídaný konec světa, takže máme právo to oslavit nějakým tím kouskem lahodné krmě! A když to bude víc než jen kousek, co na tom. Do nového roku si pamatujte, že každý další rok a konec světa, který přežijeme, je fajn. Příjemný vstup do roku 2013 svým milým čtenářům přeje Prostějovský Večerník!

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments