Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

52 silvestrŘíkáte si, ještě že je už po svátcích, že jste zase přibrali a ta poslední jednohubka se do vás už opravdu nevejde? Nechtějte mi namluvit, že vás ta hromádečka cukroví, hrst bramborového salátu a plátek smažené rybky nebo jiného zvířete zmohl! Vždyť si vzpomeňte, co jsme to za celý rok vlastně o všech těch svátcích snědli?

Každoročně povinný velikonoční beránek, mazanec, narozeninový dort, posvícenská husa, zabijačkové speciality, lehká svačinka u McDonalda i zatěžkávací zkouška na nedělním obědě u babičky, která na každou vaši návštěvu navaří tolik jídla, že by nakrmila menší rozvojovou zemi. To vše je ale přece jen příprava na to velké finále v závěru roku! Takže žádné otálení, možná jen malý šlofík na posilněnou a pak honem očesat čokoládové figurky ze stromečku, dojíst chlebíčky, jednohubky a zbytky cukroví, ať vstoupíme do toho nastávajícího roku se spokojeným bříškem a prázdnou ledničkou, kterou pak můžeme bez obav začít plnit dalšími dobrotami (pozor na datum spotřeby!). Že vaše osobní váha váhá mezi 80 a více kilogramy a v televizi se podezřele často objevují  upoutávky na hubnoucí pilulky a posilovny? Televizi vypněte a váhu vyhoďte z okna (velmi obezřetně, abyste nezranili procházející sousedy). Vždyť jsme letos přežili obávaný, starověkými Mayi  předpovídaný konec světa, takže máme právo to oslavit nějakým tím kouskem lahodné krmě! A když to bude víc než jen kousek, co na tom. Do nového roku si pamatujte, že každý další rok a konec světa, který přežijeme, je fajn. Příjemný vstup do roku 2013 svým milým čtenářům přeje Prostějovský Večerník!

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments