Příjemnou noc, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 silvestrŘíkáte si, ještě že je už po svátcích, že jste zase přibrali a ta poslední jednohubka se do vás už opravdu nevejde? Nechtějte mi namluvit, že vás ta hromádečka cukroví, hrst bramborového salátu a plátek smažené rybky nebo jiného zvířete zmohl! Vždyť si vzpomeňte, co jsme to za celý rok vlastně o všech těch svátcích snědli?

Každoročně povinný velikonoční beránek, mazanec, narozeninový dort, posvícenská husa, zabijačkové speciality, lehká svačinka u McDonalda i zatěžkávací zkouška na nedělním obědě u babičky, která na každou vaši návštěvu navaří tolik jídla, že by nakrmila menší rozvojovou zemi. To vše je ale přece jen příprava na to velké finále v závěru roku! Takže žádné otálení, možná jen malý šlofík na posilněnou a pak honem očesat čokoládové figurky ze stromečku, dojíst chlebíčky, jednohubky a zbytky cukroví, ať vstoupíme do toho nastávajícího roku se spokojeným bříškem a prázdnou ledničkou, kterou pak můžeme bez obav začít plnit dalšími dobrotami (pozor na datum spotřeby!). Že vaše osobní váha váhá mezi 80 a více kilogramy a v televizi se podezřele často objevují  upoutávky na hubnoucí pilulky a posilovny? Televizi vypněte a váhu vyhoďte z okna (velmi obezřetně, abyste nezranili procházející sousedy). Vždyť jsme letos přežili obávaný, starověkými Mayi  předpovídaný konec světa, takže máme právo to oslavit nějakým tím kouskem lahodné krmě! A když to bude víc než jen kousek, co na tom. Do nového roku si pamatujte, že každý další rok a konec světa, který přežijeme, je fajn. Příjemný vstup do roku 2013 svým milým čtenářům přeje Prostějovský Večerník!

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments