Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
pred 10_lety_banner

Zaměstnanci ho chytili za nohu

Páteční ráno si „zpestřili“ zaměstnanci firmy Gala v Krasicích. Do výškové budovy výrobní haly pronikl neznámý muž, který chtěl ukončit svůj život skokem ze třetího patra. Pracovníci firmy ho však stačili zachytit za nohu a vytáhnout ho zpět do bezpečí.

 

Nepochybně mu tím zachránili život. „Pracovnice firmy ohlásila policii, že do objektu se dostal neznámý mladík, ve kterém byl později zjištěn sedmadvacetiletý muž z Konicka. Přestože si cizí osoby zaměstnanci všimli, té se nakonec podařilo vystoupit až do třetího patra, kde přešel k oknu a chystal se skočit. Pracovníci to zpozorovali a snažili se mu v tom zabránit. Muž visel z okna a kdyby ho lidé nechytili za nohu, zřejmě by pád z výšky nepřežil,“ uvedla Alena Slavotínková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově. Sebevrah nakonec utrpěl jen lehké zranění, které mu ošetřili v nemocnici. „Lékař ovšem ihned nařídil jeho převoz do Psychiatrické léčebny v Kroměříži. Tím pro nás vyšetřování skončilo, nedošlo ke spáchání žádného trestného činu,“ dodala mluvčí policie.
Jak jsme se dozvěděli z našeho nejmenovaného zdroje, muž si před svým pokusem o sebevraždu dal v přízemí budovy Galy kávu z automatu. Poté se pracovníka ostrahy zeptal, zda může použít toaletu. Místo na záchod však vyběhl do třetího patra, kde chtěl ukončit svůj život.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments