Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

pred 10_lety_bannerVyhráli jsme a nikdo nás nepřekonal! Před časem vyhlásila naše redakce k našemu šestiletému výročí vyzývací soutěž, ve které měli čtenáři za úkol slepit co největší papírovou čepici.

A abychom se sami nedali zahanbit, pustili jsme se do práce. Celý kolektiv Prostějovského Večerníku, široké příbuzenstvo a přátelé tak společnými silami na dvoře redakce během dvou dnů zhotovili čepici o rozměrech 3,7 krát 7,3 metru, kterou jsme vystavili při sobotní oslavě šestiletého výročí redakce na náměstí T. G. Masaryka. S napětím jsme čekali, zda se někomu z příchozích podaří náš výtvor překonat. Nestalo se tak, i když čepice malé slečny Ivety Svobodové k tomu neměla daleko. Její dílo o rozměru 3,50 krát 6,15 metru se tak stalo druhým největším a právem si odnesla hlavní cenu. Jak jsme se již během oslavy přímo na náměstí dozvěděli z úst zástupce pelhřimovské agentury Dobrý den, která pro Guinessovu knihu rekordů střádá všechna česká NEJ, čepice Prostějovského Večerníku překonala všechny dosavadní rekordy!

Zároveň s oslavami šestých narozenin Prostějovského Večerníku proběhl na náměstí i křest autorského alba prostějovské poprockové skupiny GASTRO s názvem Stíny. Na závěr oslav jsme se se čtenáři rozdělili o obrovský šestipatrový dort, který pro nás upekla Cukrárna Kocourek z Krumsína.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments