Dobrý podvečer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

pred 10_lety_bannerVyhráli jsme a nikdo nás nepřekonal! Před časem vyhlásila naše redakce k našemu šestiletému výročí vyzývací soutěž, ve které měli čtenáři za úkol slepit co největší papírovou čepici.

A abychom se sami nedali zahanbit, pustili jsme se do práce. Celý kolektiv Prostějovského Večerníku, široké příbuzenstvo a přátelé tak společnými silami na dvoře redakce během dvou dnů zhotovili čepici o rozměrech 3,7 krát 7,3 metru, kterou jsme vystavili při sobotní oslavě šestiletého výročí redakce na náměstí T. G. Masaryka. S napětím jsme čekali, zda se někomu z příchozích podaří náš výtvor překonat. Nestalo se tak, i když čepice malé slečny Ivety Svobodové k tomu neměla daleko. Její dílo o rozměru 3,50 krát 6,15 metru se tak stalo druhým největším a právem si odnesla hlavní cenu. Jak jsme se již během oslavy přímo na náměstí dozvěděli z úst zástupce pelhřimovské agentury Dobrý den, která pro Guinessovu knihu rekordů střádá všechna česká NEJ, čepice Prostějovského Večerníku překonala všechny dosavadní rekordy!

Zároveň s oslavami šestých narozenin Prostějovského Večerníku proběhl na náměstí i křest autorského alba prostějovské poprockové skupiny GASTRO s názvem Stíny. Na závěr oslav jsme se se čtenáři rozdělili o obrovský šestipatrový dort, který pro nás upekla Cukrárna Kocourek z Krumsína.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments