Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

pred 10_lety_bannerVyhráli jsme a nikdo nás nepřekonal! Před časem vyhlásila naše redakce k našemu šestiletému výročí vyzývací soutěž, ve které měli čtenáři za úkol slepit co největší papírovou čepici.

A abychom se sami nedali zahanbit, pustili jsme se do práce. Celý kolektiv Prostějovského Večerníku, široké příbuzenstvo a přátelé tak společnými silami na dvoře redakce během dvou dnů zhotovili čepici o rozměrech 3,7 krát 7,3 metru, kterou jsme vystavili při sobotní oslavě šestiletého výročí redakce na náměstí T. G. Masaryka. S napětím jsme čekali, zda se někomu z příchozích podaří náš výtvor překonat. Nestalo se tak, i když čepice malé slečny Ivety Svobodové k tomu neměla daleko. Její dílo o rozměru 3,50 krát 6,15 metru se tak stalo druhým největším a právem si odnesla hlavní cenu. Jak jsme se již během oslavy přímo na náměstí dozvěděli z úst zástupce pelhřimovské agentury Dobrý den, která pro Guinessovu knihu rekordů střádá všechna česká NEJ, čepice Prostějovského Večerníku překonala všechny dosavadní rekordy!

Zároveň s oslavami šestých narozenin Prostějovského Večerníku proběhl na náměstí i křest autorského alba prostějovské poprockové skupiny GASTRO s názvem Stíny. Na závěr oslav jsme se se čtenáři rozdělili o obrovský šestipatrový dort, který pro nás upekla Cukrárna Kocourek z Krumsína.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments