Příjemnou noc, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od počátku letošního roku má Večerník na jednom z nejfrektovanějším místě v Prostějově reklamní vitrínu, ve které vždy najdete nejen nejnovější akce na předplatné a různé soutěže, ale i pozvánky na společenské, kulturní či sportovní události a všechny další důležité informace.

Při této příležitosti jsme pro vás nachystali mimořádnou soutěž, ve které můžete vyhrát celoroční předplatné našeho periodika, redakční kalendář na rok 2020 a další dárkové předměty!
Jak výhru získat? Stačí, když nám napíšete, kde reklamní vitrínu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku najdete…
Nápovědou vám budiž náš snímek…

Pravidla soutěže
* Soutěž probíhá v termínu od 13. ledna do 31. ledna 2020, 10:00 hodin. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí hned po ukončení soutěže.
* Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 15 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území ČR, jejíž správná odpověď bude v tomto termínu doručena PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku, a to poštou, e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem VITRINA či prostřednictvím sociálních sítí nebo osobně do sídla redakce, kterou najdete v ulici Vápenice č.p. 19.
* Soutěžící musí uvést čitelně své jméno, příjmení, bydliště a číslo telefonu pro možnost kontaktování v případě výhry.
* Do soutěže nebudou zařazeny anonymní, pozdě dodané či nesprávné odpovědi.
* Výhru v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
* Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.

S jakýmikoli dotazy se obraťte na marketingovou manažerku Anetu Straškrabovou prostřednictvím tel. čísla: 739 855 822 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar