Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od počátku letošního roku má Večerník na jednom z nejfrektovanějším místě v Prostějově reklamní vitrínu, ve které vždy najdete nejen nejnovější akce na předplatné a různé soutěže, ale i pozvánky na společenské, kulturní či sportovní události a všechny další důležité informace.

Při této příležitosti jsme pro vás nachystali mimořádnou soutěž, ve které můžete vyhrát celoroční předplatné našeho periodika, redakční kalendář na rok 2020 a další dárkové předměty!
Jak výhru získat? Stačí, když nám napíšete, kde reklamní vitrínu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku najdete…
Nápovědou vám budiž náš snímek…

Pravidla soutěže
* Soutěž probíhá v termínu od 13. ledna do 31. ledna 2020, 10:00 hodin. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí hned po ukončení soutěže.
* Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 15 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území ČR, jejíž správná odpověď bude v tomto termínu doručena PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku, a to poštou, e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem VITRINA či prostřednictvím sociálních sítí nebo osobně do sídla redakce, kterou najdete v ulici Vápenice č.p. 19.
* Soutěžící musí uvést čitelně své jméno, příjmení, bydliště a číslo telefonu pro možnost kontaktování v případě výhry.
* Do soutěže nebudou zařazeny anonymní, pozdě dodané či nesprávné odpovědi.
* Výhru v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
* Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.

S jakýmikoli dotazy se obraťte na marketingovou manažerku Anetu Straškrabovou prostřednictvím tel. čísla: 739 855 822 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments