Příjemnou noc, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Převratná novinka čekala tento rok obyvatele a chalupáře ve Stražisku Malenách. Na Prvního máje totiž do obce dorazila nově vytvořená jednotka raketového dělostřelectva. Ta má nové zázemí právě v této obci na Konicku a hned prvním dnem se uvedla velkolepým průvodem.

Post by: Redakce

Kdo by to do nich řekl... Náměstci primátora Prostějova Miládka Bitva u Sokolova a Juraj Naháněl se potají scházejí ve sklepě kulturáku a poctivě tam denně trénují na oblíbenou taneční soutěž České televize! V roce 2020 budou tedy tito dva naši komunální politici žhavým želízkem v ohni při StarDance, nejsledovanější taneční show v republice!

Post by: Redakce

Krásný letní snímek nás vrací do májových dní s Českou stranou socialistické demolice. Známý Casanova místních socanů Lolek Čačák při jedné z pořádaných soutěží trpělivě vysvětloval u stanoviště s ruskými kuželkami, jak se má házet koulí. Jeho koulí...

Post by: Redakce

Náměstkyně primátora Prostějova pro všechno sociální a nemorální Alenka Rašáková, kterou její kolegové na radnici kvůli chystaným změnám ve městě přezdívají Strašáková, poskytla Agentuře Hóser původní interview. Nejen politickým zákulisím se totiž nesou spekulace o projektech, které vypracovala pro příští rok. Budou se stavět desítky ubytoven pro sociálně chabé, počítá se s příjmem až deseti tisíc migrantů, navíc náměstkyně primátora navrhuje zastupitelstvu schválit dotaci milion korun ročně každému nepřizpůsobivému darebákovi v Prostějově!

Post by: Petr Kozák

Utíká to čím dál tím rychleji, zdá se. Po roce se opět v širším měřítku dostává k psanému slovu imaginární večerníkovská Agentura Hóser. Je to předzvěst blížícího se konce roku a čtenářům Večerníku se tak mimo jiné dostává do rukou tradiční speciální silvestrovská příloha. Speciální! Ano, to je to pravé slovo pro stránky, na kterých se objevují převážně vymyšlené rozhovory, reportáže, komentáře s humornou nadsázkou, které doplňují kvízy, soutěže a tradiční křížovka. Vždyť kdy jindy si tak trošku „rýpnout“ do politiků, známých osobností z kultury, společenského života či sportu, než právě dnes?

Post by: Redakce

Už jen pár hodin nás dělí od tradičního silvestrovského ohňostroje na náměstí T. G. Masaryka. Ten letošní bude ovšem úplně jiný než obvykle. Agentura Hóser totiž podloudným způsobem získala tajnou zprávu od kriminální i městské policie, kterou měl dostat do rukou pouze primátor Prostějova Francimór Kopačka. A v ní stojí, že 31. prosince úderem dvacáté hodiny bude u radnice vedle tatíčka Masaryka pořádné peklo!

Post by: Redakce

Při jedné letní akci pořádané pohřební službou pana Tvarohového měli návštěvníci, pochopitelně z řad mužské populace, oči navrch hlavy. Manželka známého prostějovského pohřebáka totiž u jednoho ze stánků prodávala nafukovací balónky.

Post by: Redakce

Strážníci prostějovské městské policie v řešili během roku 2018 několik případů, u kterých jim cukaly koutky úst. Samozřejmě při všech těchto výjezdech zachovávali profesionalitu a vše se vyřešilo naprosto dle litery zákona, ovšem tyto perličky jsou opravdu i pro laika k zasmání. Kuriózní případy z notesu městské policie zaslala do Agentury Hóser mluvčí strážníků Tereza Greplová.

Post by: Redakce

6:00 hodin: DOBRÉ RÁNO S VODÁKY
Raftaři Tomi-Remont Prostějov zájemcům naživo ve svých člunech předvedou při jízdě divokými peřejemi Hloučely, proč jsou držiteli desítek světových medailí i titulů.
8:30 hodin: GEN pod padákem

Post by: Redakce

Dobrá rada nad zlato. Mediátor Vládík Špidlík, který má za úkol hlavně usmířit vedení prostějovského magistrátu se zástupci židovských obcí ve sporu o starý židovský hřbitov, měl při návštěvě Prostějova chvíli čas a tak v době lelkování doporučil městské radě opatření v centru našeho města.

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

-