Dobré ráno, dnes je středa 29.1.2020
svátek slaví Zdislava,
zítra Robin
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Převratná novinka čekala tento rok obyvatele a chalupáře ve Stražisku Malenách. Na Prvního máje totiž do obce dorazila nově vytvořená jednotka raketového dělostřelectva. Ta má nové zázemí právě v této obci na Konicku a hned prvním dnem se uvedla velkolepým průvodem.

Post by: Redakce

Kdo by to do nich řekl... Náměstci primátora Prostějova Miládka Bitva u Sokolova a Juraj Naháněl se potají scházejí ve sklepě kulturáku a poctivě tam denně trénují na oblíbenou taneční soutěž České televize! V roce 2020 budou tedy tito dva naši komunální politici žhavým želízkem v ohni při StarDance, nejsledovanější taneční show v republice!

Post by: Redakce

Krásný letní snímek nás vrací do májových dní s Českou stranou socialistické demolice. Známý Casanova místních socanů Lolek Čačák při jedné z pořádaných soutěží trpělivě vysvětloval u stanoviště s ruskými kuželkami, jak se má házet koulí. Jeho koulí...

Post by: Redakce

Náměstkyně primátora Prostějova pro všechno sociální a nemorální Alenka Rašáková, kterou její kolegové na radnici kvůli chystaným změnám ve městě přezdívají Strašáková, poskytla Agentuře Hóser původní interview. Nejen politickým zákulisím se totiž nesou spekulace o projektech, které vypracovala pro příští rok. Budou se stavět desítky ubytoven pro sociálně chabé, počítá se s příjmem až deseti tisíc migrantů, navíc náměstkyně primátora navrhuje zastupitelstvu schválit dotaci milion korun ročně každému nepřizpůsobivému darebákovi v Prostějově!

Post by: Petr Kozák

Utíká to čím dál tím rychleji, zdá se. Po roce se opět v širším měřítku dostává k psanému slovu imaginární večerníkovská Agentura Hóser. Je to předzvěst blížícího se konce roku a čtenářům Večerníku se tak mimo jiné dostává do rukou tradiční speciální silvestrovská příloha. Speciální! Ano, to je to pravé slovo pro stránky, na kterých se objevují převážně vymyšlené rozhovory, reportáže, komentáře s humornou nadsázkou, které doplňují kvízy, soutěže a tradiční křížovka. Vždyť kdy jindy si tak trošku „rýpnout“ do politiků, známých osobností z kultury, společenského života či sportu, než právě dnes?

Post by: Redakce

Už jen pár hodin nás dělí od tradičního silvestrovského ohňostroje na náměstí T. G. Masaryka. Ten letošní bude ovšem úplně jiný než obvykle. Agentura Hóser totiž podloudným způsobem získala tajnou zprávu od kriminální i městské policie, kterou měl dostat do rukou pouze primátor Prostějova Francimór Kopačka. A v ní stojí, že 31. prosince úderem dvacáté hodiny bude u radnice vedle tatíčka Masaryka pořádné peklo!

Post by: Redakce

Při jedné letní akci pořádané pohřební službou pana Tvarohového měli návštěvníci, pochopitelně z řad mužské populace, oči navrch hlavy. Manželka známého prostějovského pohřebáka totiž u jednoho ze stánků prodávala nafukovací balónky.

Post by: Redakce

Strážníci prostějovské městské policie v řešili během roku 2018 několik případů, u kterých jim cukaly koutky úst. Samozřejmě při všech těchto výjezdech zachovávali profesionalitu a vše se vyřešilo naprosto dle litery zákona, ovšem tyto perličky jsou opravdu i pro laika k zasmání. Kuriózní případy z notesu městské policie zaslala do Agentury Hóser mluvčí strážníků Tereza Greplová.

Post by: Redakce

6:00 hodin: DOBRÉ RÁNO S VODÁKY
Raftaři Tomi-Remont Prostějov zájemcům naživo ve svých člunech předvedou při jízdě divokými peřejemi Hloučely, proč jsou držiteli desítek světových medailí i titulů.
8:30 hodin: GEN pod padákem

Post by: Redakce

Dobrá rada nad zlato. Mediátor Vládík Špidlík, který má za úkol hlavně usmířit vedení prostějovského magistrátu se zástupci židovských obcí ve sporu o starý židovský hřbitov, měl při návštěvě Prostějova chvíli čas a tak v době lelkování doporučil městské radě opatření v centru našeho města.

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.