Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 S_hokejNěkoho tato zpráva zaskočila, někdo s tím tak trochu počítal, faktem ale zůstává, že dva velcí regionální bossové Mišel Tamigo a Zděnek Ztracený se rozhodli svoji vzájemnou spolupráci zintenzivnit. Jejich vzájemná náklonnost není žádným tajemstvím, a jak se podařilo Agentuře Hóser zjistit, jako společný dárek pod vánoční stromeček se rozhodli své partnerství zaregistrovat.

„Je pravdou, že se podle některých našich dřívějších vyjádření pro média mohlo zdát, že máme na věc zcela jiné názory, ale všechno jsme si vysvětlili. Čtenáři by měli pochopit, že jsme se oba tehdy vyrovnávali s neúspěšným vztahem a některé naše reakce tak mohly působit hystericky,“ vracel se již spokojeným tónem k nedávné minulosti Tamigo.
Podobně se na celou věc díval i druhý z partnerského dua, jenž se při svém návratu do prostějovského hokeje dočkal vřelejšího přijetí, než si původně dokázal představit. „Přestože jsem nešel do neznámého prostředí, nastala pro mě zcela nová situace, na níž si ještě chvíli budu zvykat. Někteří mohou namítat, že jde o zcela účelový sňatek z rozumu, myslím si ale, že Mišel moje slova potvrdí, když řeknu, že si dokážeme vyhovět ve všech pozicích,“ pousmál se a zamrkal na svého kolegu Ztracený.
Spokojená rodina je podle známého funkcionářského dua základem pracovních úspěchů. Aby se tedy úspěšně rozvíjelo jejich hokejové dítě, rozhodli se, že si i sami pořídí potomka, jenž by pak mohl v jejich úsilí pokračovat. „Musím se přiznat, že při jeho výběru jsem měl poslední slovo já, ale Míša nijak neprotestoval a brzy si ho sám oblíbil.
Jeho kukadla jsou neodolatelná, má roztomilý hlásek a navíc moc nezlobí,“ představil Agentuře Hóser i všem jejím čtenářům nastávajícího člena nově vzniklé rodiny Ztracený. S Tamigou se dohodli, že mu budou říkat Honzík...

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments