Dobré ráno, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Máme to za sebou! Rekordní množství odměn pro vítěze velké soutěže „O nejoriginálnější tablo PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017“ zamířilo do rukou těch nejlepších umělců. Jak známo, v rámci oslav 20 let založení nejčtenějšího regionálního periodika jsme celé klání pojali letos skutečně narozeninově a ve velkém. I díky spolupráci s našimi tradičními partnery tak mohli studenti odcházet nejen s radostí z výhry, ale i s neobyčejnou plnou náručí.

Letošní maturanti usilovali o zvlášť atraktivní ceny. Hlavním lákadlem se stal maturitní večírek za plných DVACET TISÍC KORUN, který doplnil tradiční výlet na hrad, lístky pro celou třídu na revivalovou událost léta, moderní sluchátka pro kvalitní poslech, regionální pivo i bednu sektu, ale také spoustu dalších skvělých cen.
Uplynulý čtvrtek 22. června si je přímo z útrob redakce doslova odvezli zástupci tří tříd, jejichž tabla získala od čtenářů tištěného vydání i internetových stránek www.vecernikpv.cz největší počet hlasů.

Největší radost po předávání nepochybně měli studenti oktávy A z Gymnázia Jiřího Wolkera, kteří zvítězili díky tablu, v němž se vrátili do devadesátých let, tedy do doby, kdy oni sami přišli na svět. „Ceny jsou naprosto super, využijeme je úplně všechny. Byli jsme po celých těch osm let skvělá parta a tak budeme moc rádi, pokud budeme mít šanci se znovu setkat. Je pak už jedno, jestli to bude na večírku u plzeňského piva, při sklence dobrého vína, nebo při výletu na hrad. A taky nás překvapily krásné ovocné dorty i trička, to jsme ani nečekali,“ shodli se zástupci vítězné třídy, jejichž tablo získalo celkem 1 937 hlasů.
Nejtěžší cenu, kterou byl padesátilitrový sud piva, si převzali zástupci oktávy B rovněž z Gymnázia Jiřího Wolkera, kteří skončili na druhém místě. „Sluchátka k mobilu se nám určitě budou hodit. Oceňujeme, že jsou skutečně pro každého z nás. Na letní akci na přehradě se už těšíme. A kolem toho velkého sudu s pivem ještě bude také hodně veselo,“ komentovali výhru samotní studenti. Jejich tablo inspirované filmem Vzhůru do oblak získalo celkem 1 593 hlasů.
Třetí místo nakonec brala 4. V z prostějovské „reálky“, která se mohla pyšnit originálním kolem, na němž jste si mohli vytočit svého maturanta. Na jejich kontě se sešlo celkem 1 390 hlasů. „Vzhledem k tomu, že zatím nevíme, jestli se nám podaří opět sejít, tak zvažujeme, že ceny věnujeme dětem z prostějovského dětského domova. Myslím, že rády zavítají na bowling i do letního kina,“ vyjádřila se zástupkyně třídy Renata Havlová.

Fotogalerii připravujeme...

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments