Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Máme to za sebou! Rekordní množství odměn pro vítěze velké soutěže „O nejoriginálnější tablo PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017“ zamířilo do rukou těch nejlepších umělců. Jak známo, v rámci oslav 20 let založení nejčtenějšího regionálního periodika jsme celé klání pojali letos skutečně narozeninově a ve velkém. I díky spolupráci s našimi tradičními partnery tak mohli studenti odcházet nejen s radostí z výhry, ale i s neobyčejnou plnou náručí.

Letošní maturanti usilovali o zvlášť atraktivní ceny. Hlavním lákadlem se stal maturitní večírek za plných DVACET TISÍC KORUN, který doplnil tradiční výlet na hrad, lístky pro celou třídu na revivalovou událost léta, moderní sluchátka pro kvalitní poslech, regionální pivo i bednu sektu, ale také spoustu dalších skvělých cen.
Uplynulý čtvrtek 22. června si je přímo z útrob redakce doslova odvezli zástupci tří tříd, jejichž tabla získala od čtenářů tištěného vydání i internetových stránek www.vecernikpv.cz největší počet hlasů.

Největší radost po předávání nepochybně měli studenti oktávy A z Gymnázia Jiřího Wolkera, kteří zvítězili díky tablu, v němž se vrátili do devadesátých let, tedy do doby, kdy oni sami přišli na svět. „Ceny jsou naprosto super, využijeme je úplně všechny. Byli jsme po celých těch osm let skvělá parta a tak budeme moc rádi, pokud budeme mít šanci se znovu setkat. Je pak už jedno, jestli to bude na večírku u plzeňského piva, při sklence dobrého vína, nebo při výletu na hrad. A taky nás překvapily krásné ovocné dorty i trička, to jsme ani nečekali,“ shodli se zástupci vítězné třídy, jejichž tablo získalo celkem 1 937 hlasů.
Nejtěžší cenu, kterou byl padesátilitrový sud piva, si převzali zástupci oktávy B rovněž z Gymnázia Jiřího Wolkera, kteří skončili na druhém místě. „Sluchátka k mobilu se nám určitě budou hodit. Oceňujeme, že jsou skutečně pro každého z nás. Na letní akci na přehradě se už těšíme. A kolem toho velkého sudu s pivem ještě bude také hodně veselo,“ komentovali výhru samotní studenti. Jejich tablo inspirované filmem Vzhůru do oblak získalo celkem 1 593 hlasů.
Třetí místo nakonec brala 4. V z prostějovské „reálky“, která se mohla pyšnit originálním kolem, na němž jste si mohli vytočit svého maturanta. Na jejich kontě se sešlo celkem 1 390 hlasů. „Vzhledem k tomu, že zatím nevíme, jestli se nám podaří opět sejít, tak zvažujeme, že ceny věnujeme dětem z prostějovského dětského domova. Myslím, že rády zavítají na bowling i do letního kina,“ vyjádřila se zástupkyně třídy Renata Havlová.

Fotogalerii připravujeme...

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments