Dobré ráno, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velký ohlas vzbudila kauza z minulého vydání Večerníku o řidiči kamionu z Brodku u Prostějova, kterého po návratu ze zahraničí nevpustili do místní hospody. Někteří lidé v této souvislosti upozorňovali na celkovou lehkovážnost zmíněného muže, drtivá většina pak odsuzovala jeho chování po návratu domů. Redakci se v této souvislosti ozvala poštovní doručovatelka ze stejné obce, která s ním přišla do styku.

Žena z Brodku u Prostějova připustila, že je nemocná, odmítla však, že by byla nakažená koronavirem. „Každý snad může onemocnět a můžu vás ujistit, že žádný koronavirus nemám. Pan doktor mi jen řekl, že mám být radši doma. Navíc jsem určitě nebyla sama, kdo se s daným člověkem potkal,“ napsala nám Michaela Jožková, která dle svých slov dodržuje vše, co má. „Jen se bojím, jak se lidi budou chovat, až zase vyjdu ven. Obzvláště po tom, co jste napsali. Ale to je vám zřejmě jedno…,“ dodala roztrpčeně Jožková, které jsme se prostřednictvím e-mailu zeptali, zda podstoupila testy na možnou nákazu virem. A pokud ano, tak s jakým výsledkem. Na tuto otázku jsme však do uzávěrky vydání odpověď nedostali.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar