Dobré dopoledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velký ohlas vzbudila kauza z minulého vydání Večerníku o řidiči kamionu z Brodku u Prostějova, kterého po návratu ze zahraničí nevpustili do místní hospody. Někteří lidé v této souvislosti upozorňovali na celkovou lehkovážnost zmíněného muže, drtivá většina pak odsuzovala jeho chování po návratu domů. Redakci se v této souvislosti ozvala poštovní doručovatelka ze stejné obce, která s ním přišla do styku.

Žena z Brodku u Prostějova připustila, že je nemocná, odmítla však, že by byla nakažená koronavirem. „Každý snad může onemocnět a můžu vás ujistit, že žádný koronavirus nemám. Pan doktor mi jen řekl, že mám být radši doma. Navíc jsem určitě nebyla sama, kdo se s daným člověkem potkal,“ napsala nám Michaela Jožková, která dle svých slov dodržuje vše, co má. „Jen se bojím, jak se lidi budou chovat, až zase vyjdu ven. Obzvláště po tom, co jste napsali. Ale to je vám zřejmě jedno…,“ dodala roztrpčeně Jožková, které jsme se prostřednictvím e-mailu zeptali, zda podstoupila testy na možnou nákazu virem. A pokud ano, tak s jakým výsledkem. Na tuto otázku jsme však do uzávěrky vydání odpověď nedostali.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-