Dobré ráno, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak se po proměně cítíte?

„Moc dobře! Jsem se změnou spokojená, ale v práci mě asi nikdo nepozná. (smích) Já se totiž normálně nelíčím, ani nijak neupravuji. Vlasy mám téměř celý život pořád stejné, vybrané oblečení obyčejně také nenosím, takže na tento vzhled není u mě nikdo zvyklý. Cítím se ale mladistvě, jako bych to snad ani nebyla já!“ (úsměv)

Splnila tedy naše PROMĚNA vaše očekávání?

„To víte, že splnila. Stačí se podívat, jak vypadám. (smích) Přála jsem si, abych působila o několik let mladší, což se výborně povedlo. Byla jsem zvědavá, jak to všechno bude probíhat, a musím říci, že samotný průběh i veškerý přístup lidí kolem byl nad očekávání. Tolik péče, co jsem měla při proměně, jsem už hodně dlouho nezažila.  Musím všechny, co se o mě staraly a věnovaly se mi, pochválit. Jsem za to moc vděčná.“

Jak na vás reagovala rodina a známí?

 „Ihned po focení jsem se šla ukázat do pojišťovny mé konzultantce a ta mě vůbec nepoznala. Chvíli se na mě dívala a přemýšlela, kdo jsem. Až jsem jí řekla, že to jsem já, paní Fialková, tak byla úplně bez sebe. (smích) Přestala mluvit a jen nevěřícně kroutila hlavou. Říkala, že to není ani možné, prý jsem úplně jiný člověk. I rodině a dalším známým jsem se hrozně líbila. Nikdo mě totiž takto upravenou nezná. Všichni mi rázem říkali, že jsem hezká, bylo to moc příjemné. Jsem ráda, že se lidem líbím, to jsem si přála.“ (úsměv) 

Přihlásila byste se do PROMĚN Večerníku znovu?

„Asi se budu opakovat jako předešlé vítězky, ale jinak to ani nejde. Určitě bych do toho šla znovu. Proto bych všem vzkázala: holky na nic nečekejte a přihlaste se! Opravdu to stojí za to. Ničeho se nebojte a zkuste to jako já. Já jsem ani nedoufala, že mě Večerník vybere, a podívejte, byla jsem vybrána, a jak mi to sluší. Lidé, co se o mě starali, byli skutečně moc hodní a všichni hrozně šikovní. Budete v dobrých rukou. Opravdu vřele doporučuji a děkuji Večerníku ze tento zážitek.“ (úsměv)

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-