Příjemnou noc, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již tuto sobotu 9. ledna se bude ve Společenském domě konat pátý ročník charitativního plesu Pomáháme tancem. Z výtěžku akce se realizují speciální terapie pro žáky mateřské a základní školy speciální spadající pod SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov. Ples tradičně nabídne kvalitní hudbu, prostorný parket a bohatý program.

„K tanci a poslechu zahraje zlínská kapela Gibon. Se svými zajímavými choreografiemi se představí taneční uskupení TS Free Dance. Zejména pánové se potom mohou těšit na ukázky orientálního tance, ale i na tradiční vystoupení Pole Dance, se kterým opět přijede Defi z olomouckého studia Apokalips,“ zve na ples Tomáš Lázna, šéf organizačního týmu.

Do čtvrtka je možné vstupenky koupit za sníženou cenu 200 Kč, studenti pouze za 150 Kč. Využít lze tří předprodejních míst: Pizzerie U Hradeb na Školní, Koženého zboží Martina Matušů na náměstí T. G. Masaryka a nakonec kavárny Planeta Malého prince ve Společenském domě na Komenského ulici.

Na slavnostním zahájení ve 20:00 hodin promluví europoslanec Jiří Pospíšil a předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova Milada Sokolová, kteří nad plesem převzali záštitu. „Večerem provede nadějný prostějovský umělec Štěpán Gajdoš. Návštěvníci mohou přímo na místě přispět zakoupením losů do tomboly, ve které bude připraveno široké spektrum zajímavých cen. O půlnoci oficiální program vyvrcholí předáním symbolického šeku zástupcům mateřské a základní školy speciální,“ přidala organizátorka plesu Tereza Dokládalová.

Vybrané peníze pomůžou mateřské škole speciální na Mozartově ulici a základní škole speciální na Tetíně. „Jsme spolku Pomáháme tancem velmi vděční, že pro naši školu tuto akci dělají. Umožní nám financovat například canisterapii, která vede ke zkvalitnění služeb pro děti se zdravotním postižením. Bohužel na ně ale není prostor v běžném rozpočtu,“ vysvětluje Radim Janáček, ředitel SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov v Komenského ulici.

„Doufáme, že se návštěvníci sejdou v co nejhojnějším počtu. Loni jsme museli pro velký zájem otevřít přísálí. Bylo by pěkné, kdyby k tomu došlo i letos. Upozorňuji, že lístky nejsou vázané na konkrétní stoly, ale je nutné si rezervovat místa. Přímo na vstupence je odkaz na web, kde je možné rezervaci provést,“ uzavřel Lázna.  

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-