Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prvorepublikový Penzion Majorka v lázních Slatinice rozšiřuje své služby. Pro větší komfort, chvíle relaxace a pohody budou v průběhu února otevřeny nové moderní prostory Privátní SPA a Sauny Majorka.

Kromě stylové jídelny, pekárny s funkční zděnou pecí a konferenční místnosti tak přibydou prostory s nabídkou nejen pro hosty Penzionu Majorka a lázní Slatinice, ale i široké veřejnosti. Tímto krokem bude dokončena rozsáhlá rekonstrukce, kdy z bývalého statku vzniklo ubytovací zařízení, které splní očekávání i té nejnáročnější klientely.

V Saunách Majorka budou moci hosté vyzkoušet několik druhů saun – parní, finskou a infrasaunu. Dále několik ochlazovacích prvků a k odpočinku je připravena relaxační zóna s lehátky. Na návštěvníky také čeká novinka - šungitová a křišťálová voda. Šungitová voda působí jako prevence před nachlazením, onemocněním dýchacích cest a prospívá také pokožce. Křišťálová voda pozitivně ovlivňuje imunitní systém, metabolismus a pomáhá k detoxikaci organismu. Dodržovat pitný režim během pobytu v saunách je nezbytné a s šungitovou či křišťálovou vodou ještě navíc posílíte své zdraví.

Druhá část prostor, Privátní SPA, je určena těm, kteří si chtějí dopřát soukromí v páru. K prohřátí zde slouží infrasauna a relaxační vana pro dva. Esenciální koupele mají příznivé účinky na lidský organismus, prohřejí a uvolní ztuhlé svalstvo a obohatí pokožku o minerály. Ani zde nechybí prostor k relaxaci a džbánek s šungitovou nebo křišťálovou vodou. Pro hosty jsou k dispozici i masérské služby na vyžádání.

Za zmínku určitě stojí nové wellness balíčky. Hojně využívaným dárkem teď před Valentýnem je romantický Báječný večer, jehož součástí je večeře při svíčkách, láhev sektu, originální dezert a míchaný nápoj smoothie.

Útulné prostory saun je možné rezervovat i pro uzavřenou společnost. Penzion je vhodný i pro pořádání firemních akcí či soukromých oslav a svateb.

Zejména v zimě je příhodná doba pro regeneraci těla i duše. Do Saun Majorka nepronikne plískanice ani nevlídné počasí. Tady bude vždy svět tepla, klidu a relaxace. Přijeďte na Valentýna, Velikonoce či jarní prázdniny vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Více na www.lazneslatinice.cz.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-