Dobré ráno, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejoblíbenější osobností Prostějovska není podle hlasování čtenářů internetových stránek www.vecernikpv.cz sportovec ani politik, ale kupodivu zpěvák!

Redakce webu vybrala čtyři známé postavy, kterým jste v uplynulých týdnech mohli - a stále ještě můžete - dát najevo svoji přízeň. Na našich stránkách totiž probíhá exkluzivní hlasování na téma, kdo je nejoblíbenější osobností Prostějovska. V nabídce jsou takové persóny jako exprimátor Miroslav Pišťák, hokejový idol Michal Černý, prostějovský poslanec Parlamentu ČR i zastupitel Jaroslav Faltýnek a zpěvák Michael Foret. V této konkurenci doposud nasbírala nejvíce hlasů právě muzikálová hvězda, s velkým odstupem je současný kustod Jestřábů, hodně zpět se zatím drží oba politici.

Ovlivnit celkové pořadí lze ještě po několik příštích dnů, kdy bude hlasování probíhat. HLASOVAT MŮŽETE I VY! A s vítězem pak Večerník uskuteční exkluzivní rozhovor.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-