Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Plesová sezóna pomalu končí, takže byl ten správný čas na poslední z trojice Velkých sportovních plesů, které v místní sokolovně pořádá čechovický fotbalový oddíl. A jak se zdá, lidé se plesové sezóny ještě stále nenabažili. „Možná bychom mohli uvažovat i o čtvrtém plese, protože několik desítek zájemců jsme už museli odmítnout a všechny plesy byly dávno vyprodané,“ pochvaloval si organizátor posledního plesu Jiří Jančík.

Některé tváře se v průběhu třech večerů opakovaly, mnoho jich ale bylo nových. Přišli nejen místní, ale i z bližšího a dokonce i vzdálenějšího okolí. Cestu za společenskou zábavou si našel třeba i vedoucí SCM sousedního 1.SK Prostějov Radim Weisser, který na parketu s manželkou ladil v červené kombinaci, dorazila také starostka Prostějoviček Zdeňka Růžičková. „Na zdejší ples pravidelně jezdíme, vždy si jeden ze tří vybereme. Letos došlo až na ten třetí, navíc tady hraje kapela od nás,“ zmínila se cestou mezi parketem a občerstvením v suterénu.

Tou kapelou byl NOVIOS Pavla Kožnárka, která zvolila velmi vydařený repertoár, v němž si každý našel to své. Impuls k tančení dodala opět dvojice soutěžních tanečníků Klárky s Karlem, kteří měli vpravdě nabitý den. „Vstávali jsme už ve čtyři hodiny ráno, v Praze jsme se zúčastnili mistrovství republiky, kde jsme se z dvaatřiceti párů umístili na šestnáctém místě,“ popsali svůj sobotní program. Na jejich vystoupení to ale nebylo znát.

Nezbývá než popřát organizátorům, aby příští plesová sezóna byla nejméně stejně vydařená.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments