Příjemnou noc, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jaro je zde a s ním i dobré zprávy od Kotyzů. Zdenička dělá stále větší pokroky, mimo jiné už se dokáže sama posadit. Rodina by chtěla poděkovat nejen za finanční dary, ale také lidem, kteří se Zdeničce věnují při jejím návratu do běžného života.

„Mám velkou radost, že Zdenička už se dokáže sama posadit. Neumíte si představit, jak nás její pokrok potěšil. Upřímně řečeno, už ji vidím, jak běhá,“ nechala se slyšet maminka Zdena starší. Ta zároveň vyslovila poděkování Evě Volkové a Lence Majerové z prostějovské Lipky. „Holce se velice věnují a její jemná motorika se i jejich zásluhou rapidně lepší,“ popsala maminka. Druhé poděkování patří prostějovské firmě SEZAKO, která na transparentní účet zaslala částku deset tisíc korun. „Díky této sumě se budeme opět moci vypravit do Darkova, kde jsme již několikrát absolvovaly pobyt spojený s rehabilitací. Moc si toho vážíme, stejně jako si vážíme všech, kdo Zdeničce přispěli,“ vzkázala Zdena Kotyzová starší.

Pokud i vám na osudu mladé dívky záleží, můžete přispět na transparentní účet sbírky, kterou založil a zaštítil Okrašlovací spolek města Prostějova. Číslo je 107-5771500217/0100. Jménem Zdeničky a její rodiny děkujeme.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments