Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Nejen krásné dívky, ale i kickbox, balet, zpěv, módní přehlídku, promenádu v plavkách či živou hudbu. Tak to vše přineslo finále MissOK (Miss středních škol Olomouckého kraje), které se konalo ve třetí březnovou sobotu. Na pódiu olomouckého BEA centra se utkal tradiční tucet mladých krásek. Mezi nimi se výrazněji prosadila hned trojice studentek prostějovských středních škol. Jaké byly jejich bezprostřední reakce?

Miss Olomouckého kraje je soutěží, do jejíž realizace jsou zapojeni samotní studenti a společně s profesionálním týmem utváří celkovou podobu akce. Jednotlivé kandidátky pak ve finále hodnotila porota v čele s miss České republiky 2004 Janou Doleželovou, přičemž galavečerem provázel známý moderátor Libor Bouček, který má se soutěžemi krásy bohaté zkušenosti. Vítězkou pro rok 2016 se stala teprve patnáctiletá šumperská gymnazistka Kateřina Kučerová. Paradoxně vůbec nejmladší dívka soutěže okouzlila osmnáctičlennou porotu především svým vystoupením během volné disciplíny, kde tančila dance aerobik. Kateřina se líbila také divákům, kteří ji zvolili jako Miss Face.

Tituly první a druhé vicemiss získaly dívky z Prostějova. „Šla jsem do toho na požádání učitelů a ředitelky naší školy, na které pravidelně pořádáme módní přehlídky. Podpořili mě i rodiče. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla a myslím, že to nebyla poslední podobná soutěž, které jsem se zúčastnila,“ svěřila se Večerníku studentka Střední školy designu a módy Kateřina Kladivová, která se umístila na druhém místě a získala tak titul první vicemiss. Hned za ní skončila studentka prostějovského Gymnázia Jiřího Wolkera. „Po absolvování soutěže si celkově více věřím. Zbavila jsem se také ostychu z vystupování na veřejnosti,“ usmála se Nikol Prachařová, jejíž vysněné zaměstnání je vojenská pilotka.

Ocenění od veřejnosti se dostalo i další studentce Střední školy designu a módy, která dostala nejvíce hlasů v anketě na internetových stránkách. „Soutěže jsem se zúčastnila prakticky omylem... (smích) Původně jsem šla na konkurz se svým cvičeným australským ovčákem, se kterým jsem chtěla vystoupit v rámci doprovodného programu závěrečného galavečera. Lidé z prostředí soutěže mě však vyzvali, abych to zkusila i jako soutěžící. A určitě toho nelituji,“ nastínila kuriózní cestu k titulu Miss internet jeho nositelka Kristýna Kvapilová.

Finálový večer byl završen charitativní dražbou foto obrazů finalistek, jejíž výtěžek poputuje do spolku Martina Zacha. V rámci dražby bylo vybráno 16 200 korun, které pomohou vozíčkářům v Olomouckém kraji.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments