Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Den s Integrovaným záchranným systémem konaný v pátek 29. dubna měl jednu velkou slavnostní předehru. Už v osm hodin ráno se v obřadní síni prostějovské radnice sešli zástupci všech složek integrovaného systému, někteří z nich převzali medaile a další ocenění u příležitosti 25. výročí vzniku Městské policie v Prostějově.

Velitel Městské policie v Prostějově Jan Nagy i členové vedení města předali ocenění nejenom samotným strážníkům, ale i státním policistům, vojákům, hasičům i lékařům záchranky. „Vaší každodenní činnosti a také oddanosti své práci si velice vážíme. Oceňuji i skutečnost, že všechny složky Integrovaného záchranného systému v Prostějově dokáží velice kvalitně a hlavně efektivně spolupracovat. Jste to vy, kteří se každou minutou staráte o naše bezpečí a životy,“ vysekla všem zúčastněným primátorka Prostějova Alena Rašková.

PŘEHLED OCENĚNÝCH KE STAŽENÍ doc19_mp_oceneni.doc

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-