Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 6.8.2020
svátek slaví Oldřiška,
zítra Lada
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vše je někdy poprvé. A v tu chvíli to prostě má své nezaměnitelné kouzlo. Děláte-li cokoliv prvně, musíte u toho překonávat překážky, kvůli nimž jste zranitelnější než v běžné rutině. Na druhou stranou jejich zvládnutí vás do příštího života vybaví odolností a nenahraditelnými zkušenostmi, které se vám jistě budou hodit, ať už budete dělat cokoliv.

A právě zkušenosti i jistou dávku odolnosti nepochybně získala desítka mladičkých soutěžících v druhém ročníku soutěže Mini miss Prostějovska, která se v sobotu konala v sokolovně v Laškově. Večerník byl u toho!

„Co sis vybrala za volnou disciplínu?“ otázala se moderátorka a zároveň hlavní pořadatelka soutěže jedné
z kandidátek na Mini miss Prostějovska. „Budu tancovat,“ odpověděla lakonicky osmiletá dívka. „A co nám zatancuješ? Polku, valčík nebo třeba break dance,“ dotazovala se dále Jana Seifriedová. „Tancování,“ byla rychle hotová holčička, která se už plně koncentrovala na svůj další výkon.  
Mini miss Prostějovska byla skoro jako skutečná miss. Nechyběla v ní promenáda ve svátečních šatech, volná disciplína, zajímaví hosté
a na závěr nemohlo chybět ani korunování vítězek. Často však byla tahle soutěž zábavnější než její předobraz. Zejména to bylo při rozhovoru s moderátorkou. Dětské soutěžící musely překonávat trému z vystupování před publikem stejně jako jejich sice dospělé, krásné, ale často nezkušené kolegyně. Díky své dětské bezprostřednosti z toho často vybruslily
s jedinečnou elegancí, která mnohdy pobavila přítomné publikum.
První ročník Mini miss se konal loni v prostějovském klubu Zátiší, kam se však všechny účastnice dvou věkových kategorií málem nevešly. Proto se organizátorka rozhodla soutěž uspořádat v Laškově. Původně do ní bylo letos přihlášeno dvaatřicet holčiček, nakonec se jich sešlo pouze deset. „Spousta děvčat byla buď nemocná, nebo jim v účasti zabránily jiné nepředvídatelné okolnosti,“ vysvětlila Večerníku Jana Seifriedová.  
Dění na pódiu bedlivě sledovali nejen rodinní příslušníci jednotlivých dívek, ale také trojčlenná porota, ve které zasedly Hana Popelková za obec Laškov, Lucie Sedláková z fotografického studia, které vítězce věnovalo focení
v ateliéru, a také vítězka loňského ročníku Mini miss Kristýna Pospíšilová. Ta nakonec předala korunku všem třem vítězkám. Smutnit ale rozhodně nemusely ani ostatní dívky, kromě dárků od četných sponzorů si z Laškova nepochybně odnášely nevšední zážitky, které jim navíc mohou dodat sebedůvěru i v jejich každodenním životě.  
„Letošní ročník se povedl, jen mě mrzí, že tolik z přihlášených dívek se nakonec nemohlo zúčastnit. Také nám chyběla nějaká celebrita, kterou loni byla Česká miss Jitka Válková. Věříme, že příště to už v obou ohledech bude lepší,“ uzavřela Jana Seifriedová z agentury Seja, která na listopad chystá zábavné odpoledne v Určicích, jehož výtěžek půjde útulku pro kočky.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-