Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Populární proměna žen všeho věku je opět tady! A jelikož tentokrát jsme byli nuceni z provozních důvodů při výběru vítězky improvizovat, padla volba přímo do vlastních řad. Cílem říjnového klání se tak stává nejen ušlechtilý záměr změnit image pracovnice úseku řádkové inzerce a čtenářských soutěží, ale především vyzkoušet si na vlastní kůži to, co vám už téměř půldruhého roku ZDARMA nabízíme. Večerník pro vás totiž jako jediné místní periodikum od loňského dubna připravuje exkluzivní projekt PROMĚNY IMAGE, ve kterém jsme pomohli s podobou šestnácti ženám z Prostějova a okolí, přičemž ta sedmnáctá stojí doslova za dveřmi. Klání se mezi něžným pohlavím těší velké popularitě, což umocňují vydařená díla našich odborníků. „Každá proměna dopadla senzačně,“ může se nadále usmívat Aneta Křížová, redaktorka Servisu pro ženy a patronka tohoto projektu.

PROMĚNA IMAGE nabízí nový účes, profesionální líčení, obměnu šatníku i brýlí a také komplexní poradenství. Závěrem pak nechybí ani profesionální fotografování a natáčení. Chceme vám prostě být nápomocni v získání patřičného sebevědomí, se kterým se pojí nová energie a jiskra. Proto už teď neváhejte a hlaste se do dalšího kola, které ponese přívlastek listopadové. Před námi je však nyní říjnová PROMĚNA, do které se znovu přihlásilo několik desítek žen. Jak jsme již předznamenali, zásluhou štěstí a shody náhod se říjnovou vítězkou stala pětatřicetiletá Květoslava Hubáčková z Hluchova.
Stejně jako v minulém díle proměny v tom měly prsty kolegyně z práce, v tomto případě dokonce sama šéfová... „Když se uvolnilo místo pro říjnovou proměnu, napadla nás slečna Květa, která o snu zkusit si něco takového, mluvila prakticky od svého nástupu do redakce. Navrhovaly jsme tuto možnost již několikrát, ale teprve nyní pan šéfredaktor souhlasil. Myslíme, že bude jen prospěšné, když si tuto příležitost pro čtenářky osahámy samy v redakci na vlastní kůži,“ poznamenala Hedvika Drmolová, vedoucí obchodního oddělení. „Byla jsem v šoku a vůbec nevěřila, že pro mě tohle moje kolegyně udělaly. Vím, že mě nečeká žádný horor, ba naopak. Je pravdou, že jsem se o tom několikrát zmiňovala, tak asi proto...,“ smála se Květoslava Hubáčková.
A má naprostou pravdu! Místo jakýchkoliv nepříjemných oocitů se může těšit na prvotřídní péči ve všech směrech. Bude si připadat přímo královsky, náš profesionální tým se o ni postará tak skvěle, že se „slečně od dveří“ nesnilo.
Nejdříve společně zavítáme do butiku Magnolia, kde pro naši vítězku vybereme nový šatník a také jí vysvětlíme, jaký styl oblečení je pro ni nejvhodnější. Dále zamíříme do Optiky Wagner a budeme vybírat brýle, jelikož je slečna Květa potřebuje pro práci na počítači. Další den pak přijde na řadu kompletní péče v salónu Naisy. Jako první proběhne příjemná kosmetická péče, následovat bude líčení a nový účes. Samozřejmostí jsou pak neocenitelné rady, jak a kdy o sebe nejlépe pečovat. Vrcholem celé proměny bude závěrečné focení a natáčení. „Věřím, že si paní Květa všechno náramně užije a bude spokojená,“ usmála se Aneta Křížová, patronka PROMĚNY IMAGE a redaktorka Servisu pro ženy.
Proměna bude probíhat opět dva dny, hlavní část se uskuteční již tuto sobotu 22. října. „Proměna se blíží, a ačkoliv se těším i jsem zároveň moc zvědavá, tak pociťuji také mírný strach. Nejsem vůbec fotogenický typ, takže nevím, jak budu na snímcích vypadat. Současně mám obavy z toho, že budu zveřejněna v novinách a všichni známí i neznámí mě uvidí. Potřebuji ale nutně poradit jak s účesem, tak s líčením i oblečením, takže celou proměnu určitě ocením,“ svěřila se svými pocity Květoslava Hubáčková 
Už zanedlouho se tak můžete těšit na výsledek naší sedmnácté proměny. Uvidíte, jak slečna Květa vypadala před proměnou a krátce po ní, dozvíte se, jak všechno probíhalo i dopadlo. Nezapomeňte sledovat PROSTĚJOVSKÝ Večerník a také náš web www.vecernikpv.cz, kde v rubrice Servis pro ženy najdete kromě mnoha zajímavých článků také přímou reportáž, fotogalerii a video z každé proměny.

Na podrobnou reportáž se můžete těšit v příštím čísle Večerníku, které vychází v pondělí 31. října.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-