Dobré poledne, dnes je pátek 18.9.2020
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velkolepý strašidelný rej je tady! Přípravy akce „Dušičky“ v Nivě jsou ve finální fázi, termín konání za dveřmi. Pomáhat Davídkovi ze Ptení budeme moci všichni už tuto sobotu 5. listopadu. Právě v tento den vesničku v severní části regionu zaplaví strašidelné bytosti. „Startujeme přesně v deset hodin a nejsme závislí na počasí. Centrum dění bude v místním kulturáku a jeho blízkém okolí,“ informuje Veronika Petrželová, hlavní organizátorka Dušiček. Mediálním partnerem je PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Zapomeňte na Halloween, v Nivě se budou slavit Dušičky! Zachovávání a udržování slovanských tradic se pokouší oživit Veronika Petrželová z Nivy. „Jelikož jsme v Čechách a máme rádi český jazyk, v sobotu pátého listopadu budeme slavit a přímo velkolepě oslavovat svátek zemřelých Dušičky,“ prozradila nám Petrželová s tím, že navíc půjde o bohulibou činnost. Výtěžek z akce totiž půjde ve prospěch nemocného Davídka Vítka z Ptení a oddělení Dětské onkologie v Brně. A u toho nemůže chybět ani PROSTĚJOVSKÝ Večerník, který se stal exkluzivním mediálním partnerem akce!

Děti a jejich doprovod se opravdu mají na co těšit. Niva se promění v malý jarmark, nebudou chybět bohaté občerstvení a zajímavá kulturní vystoupení. „Hodnotit budeme také masky, večer je přichystán ohňostroj a děti se budou moci zabavit všemožnými soutěžemi,“ přidává Petrželová. Od čtrnácté hodiny zpestří program vystoupení kaskadérské skupiny MAPAJ. Děti v maskách se pak seřadí ke strašidelnému průvodu, jenž vyjde přesně v 16:00 hodin.

Lákadlem bude jistě i tombola s dvěma stovkami velmi zajímavých cen.

Pořadatelé se velmi těší na každého malého i většího účastníka, návštěvníka či strašidýlko, kteří svou účastí přispějí na velmi dobrou a prospěšnou věc, jež bude nadále při dalších krásných dnech a svátcích pokračovat. Prioritou akce je vybrat dobrovolné vstupné, které bude po ukončení a sečtení spravedlivě rozděleno a darováno Davídkovi Vítkovi z Ptení a oddělení Dětské onkologie v Brně.

„Velmi se tak těšíme na každého malého i většího účastníka, návštěvníka či strašidýlko, kteří svou účastí přispějí na velmi dobrou a prospěšnou věc, jež bude nadále při dalších krásných dnech a svátcích pokračovat. Přijděte se s námi radovat a užít si jeden sychravý den plný zábavy, soutěží a hudby,“ vzkazuje Veronika Petrželová.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-