Jsou zápasy, na které se bude dlouho vzpomínat. A přesně jeden z nich se odehrál v neděli odpoledne v Čechovicích, kde se domácí družina postavila v premiéře jarní části krajského přeboru proti hráčům Litovle.

V nepříliš teplém počasí se hrál od začátku zajímavý fotbal, o který se starali hlavně domácí, zatímco hosté vycházeli z poctivé defenzivy. Přesto byl poločasový stav 0:2 a Litovel nebyla daleko od toho, aby si odvezla tři body. Jenže se přesvědčila, že nejhorší možné vedení po poločase je právě o dvě branky. Čechovické nastartoval k obratu Šteigl a závěrečných deset minut patřilo hrdinovi Petrželovi, který dvěma zásahy završil obrat. Fanoušci i hráči si užili řadu silných emocí.