Dobré odpoledne, dnes je středa 20.6.2018
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sál Klubu Lávka v Praze před rokem bedlivě sledoval finalistky soutěže Miss Czech Press 2016. Vítězkou se nakonec stala tehdy devatenáctiletá Nikol Prachařová z Prostějova. Co se za uplynulý rok v jejím životě odehrálo?

Coby modelka během jediného roku nafotila nebývalé množství snímků. Kromě toho v létě odmaturovala na GJW v Prostějově. Ještě před tím však úspěšně absolvovala konkurz na Grid girl. Jedná se o pohledné dívky neodmyslitelně patřící k velkým automobilovým závodům, na nichž reprezentují jednotlivé stáje.
Nikol Prachařová se díky tomu zúčasnila mimo jiné klání speciálně upravených cestovních vozů na německém okruhu Hockenheimring. Ten se v květnu konal v rámci v Německu velmi populárního seriálu DTM. Za její tým závodil Timo Glock, pilot známý například i z monopostů F1.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #1 Nona 2017-10-10 11:38
By now we had consumed several glasses of wine and were quite tipsy so our hands lingered longer than necessary.
And balk at sexual liberation from talk talk talk.

Have a look at my webpage ... pdf (rubinko.wz.cz: http://rubinko.wz.cz/wp-content/uploads/2017/10/KnihyTdoq.html)
Citovat
  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne