Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ahoj všichni,
tak a máme je tady. Koho? No, přece parlamentní volby. Asi jen absolutní ignorant si nevšiml volební kampaně a reklamy televizí na svá volební studia, kde to do nás budou cpát horem spodem od volebních výsledků až po možné koalice. Bude se zde střídat panoptikum komentátorů a analytiků, kteří již dávno ztratili to, co by každý komentátor a analytik u voleb měl mít, tedy nadhled a neutrálnost.
Já dnes rozhodně nehodlám agitovat ani pro strany, ani hnutí, protože je věcí každého voliče, pro koho se rozhodne, i když si o některých stranách a hnutích mohu myslet cokoliv. Rozhodně však budu tlačit na to, aby se k volbám vůbec šlo. Je totiž bezva, jak každý umí remcat v hospodě, případně ze sebe dostávat neuvěřitelná moudra na sociálních sítích, pak ale dojít k urně je velký problém. Ovšem přijde nový povolební den a opět je plno plkání v hospodě a na Facebooku, jak by se mělo a co by se mělo. Tyhle kecálky mám vskutku nejraději. Jejich argument, že není koho volit, tak proč tam chodit, si tedy velmi odporuje s jejich komenty u piva a počítače. Tvrdím, že se jedná o rozpolcené osobnosti, názor mají, ale volit nejdou? Nechápu, opravdu ne!
Témat, která mohou určit, koho volit, tu je, jen pozor na to, aby se nevolilo na základě témat komunálních. Teď opravdu volíme pro tento stát, a to, že někde něco ve městě nestojí nebo se někde něco zbouralo, si nechejme na volby komunální. Teď by nás mělo zajímat to, že je ohrožena naše suverenita, bezpečnost, slušně fungující ekonomika, že se dostáváme do kurately utopických bláznů v jednom belgickém městě a jsou pošlapávána základní občanská práva, protože nad nimi stojí jakési unijní slátaniny. Už proto pojďme volit za sebe, za naše děti, za naši republiku.
Marty

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #6 vojta 2017-10-17 08:36
Nevidím tady žádného kvalitnějšího kandidáta ,než je P. SOKOL.Jedině on by mohl důstojně zastupovat v parlamentu ,prostějovský region .
Citovat
+1 #5 Puma 2017-10-13 13:18
Cituji vojta:
Zapomněls na zločinnou a protiústavní organizaci KSČm ,která tady likvidovala své odpůrce -spoluobčany. Znárodnili a rozkradli majetky podnikatelům a zemědělcům ,které pozavírali . Zdevastovali nače hospodářství ekonomicky i morálně .

Ty nepočítám,ty ve svobodných volbách nemají co dělat.
Citovat
0 #4 vojta 2017-10-11 22:44
Zapomněls na zločinnou a protiústavní organizaci KSČm ,která tady likvidovala své odpůrce -spoluobčany. Znárodnili a rozkradli majetky podnikatelům a zemědělcům ,které pozavírali . Zdevastovali nače hospodářství ekonomicky i morálně .
Citovat
0 #3 Puma 2017-10-11 08:50
Cituji Puma:
ODS a ČSSD spolu s ANO dotačními vychcánky a TOP 9 korporátní stranou podporující jen firmy a občany dávají stranou,tedy korporátní fašismus jsou nevolitelní.ODS zavedla po sametu neadekvátní sociální dávky a ČSSD cenzuruje internet,okradla celou populaci o úroky z ekonomiky a dotováním montoven přivedla dluhovou past.ANO strana podnikatelů z dotací na tom všem pak parazitovala,cenzuruje internet.HNUS.Volte kohokoli jiného jen ne tyhle.BUDE KONEČNĚ LÍP,ale BEZ NICH!!!!!!!!!!

Nevolte ani KDU-ČSL,ale kdo by volil dě.ku,která jde s každým.To snad ani není potřeba říkat
Citovat
0 #2 Puma 2017-10-11 08:46
ODS a ČSSD spolu s ANO dotačními vychcánky a TOP 9 korporátní stranou podporující jen firmy a občany dávají stranou,tedy korporátní fašismus jsou nevolitelní.ODS zavedla po sametu neadekvátní sociální dávky a ČSSD cenzuruje internet,okradl a celou populaci o úroky z ekonomiky a dotováním montoven přivedla dluhovou past.ANO strana podnikatelů z dotací na tom všem pak parazitovala,ce nzuruje internet.HNUS.V olte kohokoli jiného jen ne tyhle.BUDE KONEČNĚ LÍP,ale BEZ NICH!!!!!!!!!!
Citovat
-5 #1 Vojta 2017-10-09 17:59
Volíme SOKOLA , správná volba .
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla