Dobré odpoledne, dnes je úterý 17.10.2017
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ahoj všichni,
tak a máme je tady. Koho? No, přece parlamentní volby. Asi jen absolutní ignorant si nevšiml volební kampaně a reklamy televizí na svá volební studia, kde to do nás budou cpát horem spodem od volebních výsledků až po možné koalice. Bude se zde střídat panoptikum komentátorů a analytiků, kteří již dávno ztratili to, co by každý komentátor a analytik u voleb měl mít, tedy nadhled a neutrálnost.
Já dnes rozhodně nehodlám agitovat ani pro strany, ani hnutí, protože je věcí každého voliče, pro koho se rozhodne, i když si o některých stranách a hnutích mohu myslet cokoliv. Rozhodně však budu tlačit na to, aby se k volbám vůbec šlo. Je totiž bezva, jak každý umí remcat v hospodě, případně ze sebe dostávat neuvěřitelná moudra na sociálních sítích, pak ale dojít k urně je velký problém. Ovšem přijde nový povolební den a opět je plno plkání v hospodě a na Facebooku, jak by se mělo a co by se mělo. Tyhle kecálky mám vskutku nejraději. Jejich argument, že není koho volit, tak proč tam chodit, si tedy velmi odporuje s jejich komenty u piva a počítače. Tvrdím, že se jedná o rozpolcené osobnosti, názor mají, ale volit nejdou? Nechápu, opravdu ne!
Témat, která mohou určit, koho volit, tu je, jen pozor na to, aby se nevolilo na základě témat komunálních. Teď opravdu volíme pro tento stát, a to, že někde něco ve městě nestojí nebo se někde něco zbouralo, si nechejme na volby komunální. Teď by nás mělo zajímat to, že je ohrožena naše suverenita, bezpečnost, slušně fungující ekonomika, že se dostáváme do kurately utopických bláznů v jednom belgickém městě a jsou pošlapávána základní občanská práva, protože nad nimi stojí jakési unijní slátaniny. Už proto pojďme volit za sebe, za naše děti, za naši republiku.
Marty

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #6 vojta 2017-10-17 08:36
Nevidím tady žádného kvalitnějšího kandidáta ,než je P. SOKOL.Jedině on by mohl důstojně zastupovat v parlamentu ,prostějovský region .
Citovat
+1 #5 Puma 2017-10-13 13:18
Cituji vojta:
Zapomněls na zločinnou a protiústavní organizaci KSČm ,která tady likvidovala své odpůrce -spoluobčany. Znárodnili a rozkradli majetky podnikatelům a zemědělcům ,které pozavírali . Zdevastovali nače hospodářství ekonomicky i morálně .

Ty nepočítám,ty ve svobodných volbách nemají co dělat.
Citovat
0 #4 vojta 2017-10-11 22:44
Zapomněls na zločinnou a protiústavní organizaci KSČm ,která tady likvidovala své odpůrce -spoluobčany. Znárodnili a rozkradli majetky podnikatelům a zemědělcům ,které pozavírali . Zdevastovali nače hospodářství ekonomicky i morálně .
Citovat
0 #3 Puma 2017-10-11 08:50
Cituji Puma:
ODS a ČSSD spolu s ANO dotačními vychcánky a TOP 9 korporátní stranou podporující jen firmy a občany dávají stranou,tedy korporátní fašismus jsou nevolitelní.ODS zavedla po sametu neadekvátní sociální dávky a ČSSD cenzuruje internet,okradla celou populaci o úroky z ekonomiky a dotováním montoven přivedla dluhovou past.ANO strana podnikatelů z dotací na tom všem pak parazitovala,cenzuruje internet.HNUS.Volte kohokoli jiného jen ne tyhle.BUDE KONEČNĚ LÍP,ale BEZ NICH!!!!!!!!!!

Nevolte ani KDU-ČSL,ale kdo by volil dě.ku,která jde s každým.To snad ani není potřeba říkat
Citovat
0 #2 Puma 2017-10-11 08:46
ODS a ČSSD spolu s ANO dotačními vychcánky a TOP 9 korporátní stranou podporující jen firmy a občany dávají stranou,tedy korporátní fašismus jsou nevolitelní.ODS zavedla po sametu neadekvátní sociální dávky a ČSSD cenzuruje internet,okradl a celou populaci o úroky z ekonomiky a dotováním montoven přivedla dluhovou past.ANO strana podnikatelů z dotací na tom všem pak parazitovala,ce nzuruje internet.HNUS.V olte kohokoli jiného jen ne tyhle.BUDE KONEČNĚ LÍP,ale BEZ NICH!!!!!!!!!!
Citovat
-5 #1 Vojta 2017-10-09 17:59
Volíme SOKOLA , správná volba .
Citovat
  • ČSSD - Holík
  • KSČM - Šulda
  • SPD - Okamura
  • fiat
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Blíží se parlamentní volby. Koho budete volit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu

z_pozvanka_MSFL